Позовна заява про розірвання шлюбу з дітьми

Розірвання шлюбу з дітьми
Найменування суду, адреса:
Позивач: ПІБ, р.н., проживає та зареєстрована (-ий) за адресою: ,
РНОКПП(ІПН):, E-mail: , тел.
Відповідач ПІБ, р.н., проживає та зареєстрована (-ий) за адресою: ,
РНОКПП(ІПН):, E-mail: , тел.
Ціна позову: Позов немайнового характеру

ПОЗОВНА ЗАЯВА

про розірвання шлюбу

Позивач та Відповідач перебувають у шлюбі з ________ р. Шлюб зареєстровано ________ Відділом державної реєстрації актів цивільного стану _______________-, про що складено відповідний актовий запис за № ___ що підтверджується оригіналом Свідоцтва про шлюб серії І-ЕЛ ______________.

У шлюбі в подружжя народився син __________________, _____р.н., що підтверджується копією Свідоцтва про народження дитини серії _______, виданого відділом державної реєстрації актів цивільного стану _____________________________.

Декілька років тому стосунки з відповідачем розладились, через різні погляди на виховання сина та ведення спільного господарства. Вже декілька років кожен з подружжя живе окремим життям та своїми інтересами за різними місцями проживання. Фактично сім’я припинила своє існування.

На даний час, Позивач та Відповідач проживають окремо, сімейного життя не ведуть, шлюбних стосунків не підтримують, що може підтвердити сам Відповідач, а в разі заперечення ним вказаних обставин – свідки.

Відповідно до п. 3 ст. 105 Сімейного Кодексу України, шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду.

Примирення та збереження шлюбу між сторонами неможливе з підстав викладених вище. Крім того, перебування у шлюбі суперечить інтересам дитини та інтересам Позивача розвиватися фізично, розумово, морально, духовно та у соціальному відношенні здоровим і нормальним шляхом в умовах свободи та гідності.

Відповідно до абз. 2 п. 3 Постанови пленуму ВС України від за №11, вирішуючи питання щодо відкриття провадження у справі за заявою про розірвання шлюбу, суди мають враховувати, що воно проводиться органами РАЦС лише у випадках, передбачених статтями 106, 107 СК України. До цієї заяви додається оригінал Свідоцтва про одруження, копії документів, з яких додатки № 2-5 — в оригіналі наявні у позивача. При цьому питання про розірвання шлюбу вирішується незалежно від наявності між подружжям майнового спору.

Відповідно до ст. ч. 1 ст. 27 ЦПК України, позови до фізичної особи пред’являються в суд за зареєстрованим у встановленому законом порядку місцем її проживання або перебування, якщо інше не передбачено законом.

Відповідно до ч. 2 ст. 28 ЦПК України позови про розірвання шлюбу можуть пред’являтися за зареєстрованим місцем проживання чи перебування позивача також у разі, якщо на його утриманні є малолітні або неповнолітні діти або якщо він не може за станом здоров’я чи з інших поважних причин виїхати до місця проживання відповідача.

Враховуючи, що з позивачкою проживає малолітній (-я) _____ подружжя та перебуває на її утриманні, що підтверджується карткою реєстрації особи, то вказаний позов пред’являється до суду за місцем проживання Позивача — _________________.

Розірвання шлюбу судом відбувається за позовом одного з подружжя відповідно до ст. 110 СК України.

У відповідності з п. 6 ч. 3 ст.175 ЦПК України повідомляю, що заходи досудового врегулювання спору не вживалися.

У відповідності з п. 7 ч. 3 ст.175 ЦПК України повідомляю, що заходи забезпечення доказів або позову до подання позовної заяви не вживалися.

У відповідності із п. 10 ч.3 ст.175 ЦПК України підтверджую, що мною не подано іншого позову (позовів) до цього ж відповідача (відповідачів) з тим самим предметом та з тих самих підстав.

Згідно із п. 9 ч. 3 ст.175 ЦПК України повідомляю, що понесені мною витрати становлять 840,80 грн (оплата судового збору), витрати на правову допомогу становлять ________(за складення документів до суду).

На підставі викладеного, керуючись ч. 3 ст. 105, ст. 110 Сімейного кодексу України, ст.ст. 27, 175, 177 ЦПК України, –

ПРОШУ:

  1. Розгляд справи проводити в порядку спрощеного позовного провадження.
  2. Розірвати шлюб, укладений між ПІБ, ___ р.н., РНОКПП , та ПІБ, ____ р.н., РНОКПП , зареєстрований ______ відділом державної реєстрації актів цивільного стану ___________________________, актовий запис за № ____ від _________.
  3. Судові витрати стягнути з відповідача.

Додатки:

  1. копія паспорту та РНОКПП Відповідача.
  2. свідоцтво про шлюб серії ____________(оригінал — суду, копія – відповідачу);
  3. копія свідоцтва про народження дитини ____________
  4. акт про надання правової допомоги, квитанція про оплату;
  5. квитанція про сплату судового збору;
  6. копія позову з додатками для Відповідача.

Позивач

_________2020


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *