Супровід угод з нерухомістю у Києві

Придбання нерухомості – це складний процес, який потребує ретельного аналізу. Щоб виключити помилку в оформленні угоди, важливо уважно перевіряти правовстановлюючі документи. Вони підтверджують законність права власності. Для цього бажано замовити юридичний супровід угоди. Фахівець з нерухомості перевірить наявність арештів та обтяжень нерухомого майна та чистоту договору у Києві.

Послуги адвоката з юридичного супроводу угод із нерухомістю

Юридична неграмотність підштовхує на вчинення помилок під час оформлення договорів із нерухомими об’єктами. Саме тому при покупці власності важливим є якісний юридичний супровід купівлі-продажу. Інакше можуть виникнути проблеми оформлення квартири чи будинку.

Для запобігання можливим проблемам слід попередньо перевірити житло до підписання договору. Адвокат не має прямого інтересу до угоди, тому він неупереджено перевіряє документацію та продавця на наявність «підводного каміння» у співпраці. Юрист з нерухомості має особисту зацікавленість лише у безпеці укладеної угоди.

Задайте питання нашому адвокату

Послуга полягає у проведенні комплексних заходів, спрямованих на повноцінне вивчення наданих сторонами документів та захист інтересів обох сторін. Попередня консультація дозволяє визначити комплекс заходів, необхідних для встановлення чистоти угоди. Діяльність включає наступні дії:

 • перевірка перед придбанням;
 • встановлення чесності продавця;
 • заходи щодо перевірки забудовника, тут вивчається повнота оформлення документації та законність угоди;
 • повноцінне вивчення проектного договору з купівлі-продажу щодо законності схем реалізації;
 • попереднє погодження всіх умов договору між продавцем та покупцем;
 • оформлення угоди та підписання угоди у супроводі юриста.

В умовах складної ситуації послуга може бути надана в режимі онлайн.

Ситуації підвищених ризиків для покупців нерухомості

Важливим є максимальне врахування усіх можливих проблем та ризиків. Юрист із житлових питань у Києві виявляє можливі ризики в угоді. Враховуючи, що вартість будь-якого об’єкта нерухомості не є низькою, звертання до спеціаліста допоможе уникнути великих фінансових втрат.

Тільки юрист може виявити всі небезпечні для покупця нюанси:

 • відсутність необхідної документації на будівництво об’єкта, яка заморожує терміни щодо введення в експлуатацію будинку;
 • заплутана схема передачі прав;
 • умови договору не відповідають правам покупця та складені в односторонньому порядку;
 • проблемна нерухомість, яка бере участь у судовому спорі, а рішення щодо нього не винесено;
 • продавець є шахраєм і немає права власності на об’єкт;
 • виявлення наявності боргових зобов’язань.

Попередня перевірка коштує значно дешевше, ніж витрати на вирішення спорів під час укладання нечистої угоди та підписання одностороннього договору.

Супровід угод із нерухомістю дозволяє своєчасно виявити максимальні ризики під час підписання договору з продавцем. Юрист ретельно аналізує надану інформацію від продавця і допомагає виявити відсутні фактори.

Поширені запитання
 • Як оформити договір купівлі-продажу квартири?

  Щоб вирішити це питання, необхідно звернутися до юриста після вибору нерухомості для здійснення угоди.

 • Як продати заставну квартиру?

  Продаж заставної квартири можливий при повному попередньому погашенні боргу або за домовленістю з покупцем про відрахування з вартості квартири цієї суми.

 • Як передати частку у приватному будинку новому власнику?

  Передача частки без згоди інших власників будинку можлива за договором дарування.

 • Коли можна вимагати неустойку із забудовника?

  Так, якщо забудовник не виконав свої зобов'язання перед покупцем і не направив попередження про можливе заморожування будівництва.

Допомога у покупці будинку або квартири в новобудові у Києві

В Україні багато будівельних компаній, які пропонують об’єкти у продаж. Деякі з них не дотримуються законодавчої бази у процесі реалізації квартир, будинків чи земельних ділянок. Тут потрібно уважне вивчення забудовника, інакше можна втратити не лише час, а й гроші. Участь юриста в угоді дозволить скоротити ризик потрапляння до схеми шахраїв, а також виключити тривале очікування квартири та введення будинку в експлуатацію.

Присутність юриста в момент підписання договору у нотаріуса дозволяє перевірити договір щодо помилок та невідповідних умов.

Порядок проведення та оформлення угод з нерухомістю

Для початку здійснюється збирання необхідної документації. До переліку паперів входить таке:

 • паспорт та код ідентифікації;
 • договір, який вже підписано та узгоджено між сторонами;
 • акт з прийому та передачі нерухомості у власність;
 • документація від забудовника, що підтверджує те, що об’єкт введено в експлуатацію;
 • довідка з банку, що розрахунок повністю здійснено;
 • техпаспорт на вторинне житло чи новобудову.

Дані про передачу права на власність заносяться до Реєстру. Термін реєстрації займає до п’яти днів, після чого покупець отримує відповідний витяг державного зразка.

Юридичний супровід купівлі квартири полягає у попередній комплексній перевірці чистоти угоди до занесення всіх даних до державного реєстру. Якісну правову допомогу може надати лише фахівець у цій сфері. Звернення до юриста виправдане тим, що ця особа не має власного інтересу, але може повноцінно вивчити всі аспекти угоди.

Переваги звернення до адвоката з нерухомості

Фахівець із нерухомого майна виконує роботу відповідно до встановленого плану заходів. Він перевіряє угоду з усіх боків та аналізує можливості виникнення ризиків для покупця. Купуючи об’єкт у забудовника він уважно вивчає його історію будівництва. Також проводиться аналіз наданої документації згідно із законодавчими аспектами в Україні. Юристом перевіряється інформація щодо наявності арештів, які накладені на об’єкт забудовника, а також можливих виконавчих проваджень.

Якщо житлове приміщення купується на вторинному ринку, то повністю вивчається продавець та запропонована документація. Спеціаліст допоможе оформити нерухоме майно в іпотеку.

Загальна картина законності угоди буде складена тільки після отримання всієї інформації по квартирі або будинку або земельній ділянці. Якщо продавець приховує інформацію, то юрист зможе її знайти та вивчити, що недоступне звичайному покупцеві.

Юридичний супровід угод з нерухомістю у Києві здійснюється на всіх етапах до повного набуття права власності покупцем. Навіть перед підписанням договору у нотаріуса юрист перевіряє попередньо документ, а лише після цього віддає його на підпис своєму клієнту. Також здійснюється допомога у подальшій реєстрації нерухомості у державному реєстрі.

Вартість супроводу угод з нерухомістю у Києві

Ціна складається з кількості наданих послуг та виплачується у формі гонорару. Адвокатське бюро пропонує індивідуальний підхід до клієнтів у співпраці. Тому замовник може вибрати окрему послугу чи комплекс заходів. Якщо порівнювати скільки коштує у Києві адвокат з нерухомості, то можна визначити, що попередній супровід угоди – це найкращий варіант для покупця. Вартість також залежить від того, наскільки складний випадок оформлення.

Задайте питання нашому адвокату