Адвокат з поділу майна

Розділ майна – складна трудомістка проблема, вирішити яку допоможуть адвокати. Адвокат з розділу майна надасть консультативну допомогу, спираючись на Сімейний кодекс України. Розподіл спільно нажитих в шлюбі матеріальних благ, вимагає присутності фахівця при підписанні договору. Перебуваєте в стані розлучення, а майнові питання не з’ясовані? Пора використовувати послуги юриста (Київ).

Основні правила розділу майна між подружжям в Україні

При поділ спільного майна подружжя режим спільної власності припиняється. Згідно зі статтею 60 Сімейного кодексу України, всі блага, що з’явилися у подружжя в період дії шлюбу, після розлучення належать чоловікові і дружині на праві спільно нажитого майна. Під час поділу не враховують, що один з подружжя не мав заробітку (декретну відпустку, інвалідність, ведення господарства і т. Д.). Юристи виділяють два способи розділу накопичених матеріальних благ: добровільний і судовий. При добровільному розділі домовляються про розподіл рухомого (допустима усна форма) і нерухомого майна (необхідна завірена нотаріусом форма договору). У разі якщо при розлученні не вдається вирішити майновий спір мирним шляхом, подружжя звертаються до суду з позовною заявою. При вирішенні в суді майнових суперечок, серед інших документів необхідно буде надати:

 • документ про укладення шлюбу, а якщо спір виник після розірвання шлюбу – документ про розірвання шлюбу;
 • правовстановлюючі документи на спільно нажите майно;
 • оцінка такого майна на момент судового розгляду (при необхідності);
 • докази того, що майно придбано за спільні гроші подружжя;
 • інші докази, які мають значення при прийнятті рішення про розподіл майна, в тому числі і місце проживання дітей подружжя.

Задайте питання нашому адвокату

Розлучення дозволить одному з подружжя претендувати на частину коштів організації, якою заволодів другий чоловік в період перебування у шлюбі. Варто відзначити, що звернутися з позовом до суду необхідно в розумні терміни, без невиправданої затримки, інакше можуть виникнути проблеми з вирішенням цього спору. Як правило строк позовної давності в таких суперечках обчислюється з того моменту, як особа дізналася про порушення своїх прав. Таким моментом може бути спроба одного з подружжя продати спільне майно без згоди другого з подружжя. Тому відкладати в “довгий ящик” момент поділу спільного майна подружжя не варто.

Навіщо потрібна консультація адвоката при розділі майна?

Перш ніж представити ваші інтереси в суді, хороший адвокат повинен надати розгорнуту консультацію. Коментарі адвоката конкретно на вашу позовом допоможуть зрозуміти, що підлягає розподілу і яка ваша частка. Адвокати дають інформацію про те, як поділити майно, нажите в шлюбі.

Поширені запитання
 • Адвокат по розділу майна Київ - як знайти?

  З адвокатом можна зв'язатися через офіційний сайт компанії, або відвідати бюро: Київська область, м.Ірпінь, вул. Мінеральна, 7-Е, оф. № 1002.

 • Чим допоможе юрист по розділу майна?

  Юрист дасть професійну оцінку ситуації, що склалася, допоможе скласти позовну заяву і представити ваші юридичні інтереси в суді.

 • Яку роль відіграють діти під час розподілу майна подружжя?

  При вирішенні спору про поділ майна суд може збільшити розмір частки подружжя, з яким після розірвання шлюбу проживає дитина або діти.

 • Яка вартість послуг адвоката по розділу майна?

  Ціна залежить від складності справи та професіоналізму адвоката.

 • Чи потрібно ділити спадщину при розлученні?

  Майно отримане одним з подружжя як спадок не ділиться при розірванні шлюбу. Це особиста власність того з подружжя, хто прийняв спадщину.

Юридична консультація адвоката з питань розділу – перший крок, який дозволить вам прийняти в суді правильну позицію. Юрист визначає повний перелік документів, складає позовну заяву, веде справу на всіх стадіях судового процесу. Він допомагає відсудити рухоме і нерухоме майно, спираючись на статті Сімейного кодексу країни.

Від чого залежить вартість послуг адвоката при розділі майна в Києві?

Подаючи позов про розподіл накопичених багатств, не варто забувати про оплату судового збору. Він становить 1% від вартості всього майна. Мінімальна сума збору становить 0,4 прожиткового мінімуму, наприклад у 2020 році це складає 840,80 грн. Вартість послуг залежить від професіоналізму юриста з розлучень, загальної суми позову і складності справи, що розглядається. Повний пакет послуг включає в себе:

 • консультативну частина з роз’ясненням теоретичної бази;
 • плата за оформлення позовної заяви;
 • вартість за супровід позову на всіх етапах судового розгляду.

Професіоналізм юриста допомагає з високою часткою ймовірності оцінити результат судового процесу. Хороший юрист допомагає поділити все, що було нажито в цивільному шлюбі. На такі шлюби повністю поширюються правові норми, тому домогтися юридичного вирішення питання не складе труднощів.

Переваги адвокатського бюро “Сергія Лисенка”

Адвокатське бюро «Сергія Лисенка» в Києві – це місце, де працюють кращі юристи, а клієнтам буде надана правова допомога в будь-яких питаннях. Якщо вам потрібна допомога по розділу майна або послуги сімейного адвоката, то адвокатське бюро допоможе швидко вирішити всі суперечки. Клієнтів бюро цікавить, скільки коштує послуга, але кінцева ціна залежить від різних факторів. Ціна послуг залежить від обсягу майбутніх робіт, наявності всіх документів по нерухомості, складності позовної заяви.

Представники адвокатського бюро Сергія Лисенка допоможуть в складанні позовних документів і подачі їх до судових інстанцій. Фахівці займаються підготовкою доказової бази, відстежують просування справи. Хороший адвокат допоможе розібратися у всіх «підводних каменях» майбутньої справи, а його послуги коштують демократично в порівнянні з іншими адвокатськими конторами. Адвокатське бюро «Сергія Лисенка» – кращий вибір при необхідності юридичної консультації за доступною всім громадянам України ціною.

Вартість послуг адвоката з поділу майна

Послуга Вартість Примітка
Консультація з поділу майна від 800 грн
Складання позовної заяви в цивільній справі про розділ майна від 2 000 грн
Представництво інтересів позивача або відповідача в суді (комплексно) від 5 000 грн За кожну інстанцію
Представництво інтересів позивача або відповідача в суді (в одному засіданні) від 1 500 грн
Складання заяв, скарг, клопотань від 250 грн
Досудове врегулювання спорів від 3 000 грн
Супровід виконавчого провадження від 3 000 грн
Адвокатський запит 500 грн
 • Будь-яка консультація розрахована виходячи з її тривалості до 30 хв. За кожні наступні години доплата в розмірі 1 000 грн/ год
 • Окремо оплачуються накладні витрати, пов’язані з веденням справи, в тому числі поштові, канцелярські та інші необхідні для виконання справи витрати
 • Як правило судові засідання на стадії судового розгляду оплачуються додатково до суми гонорару

Задайте питання нашому адвокату