Юридичний супровід бізнесу

Адвокатське бюро «Сергія Лисенка» надає підприємцям і фірмам правову допомогу при їх кримінальному переслідуванню. Ми пропонуємо комерційним організаціям комплексний правовий супровід бізнес-діяльності. Записуйтеся на консультацію адвоката в Києві по контактними даними, наданими в розділі “Контакти” “.

Що входить в юридичний супровід бізнесу в кримінальному провадженні?

Корпоративні адвокати, які працюють в штаті компанії, вирішують спірні ситуації, які виникають між юридичними особами, з державними органами або покупцями. Але в разі кримінального переслідування юридичної особи кваліфікації корпоративних юристів виявляється недостатнім.

Корпоративне право значно відрізняється від кримінального. Через це відмінності корпоративні юристи не повинні займатися кримінальними справами. Компанії можуть кримінально переслідуватися з таких підстав:

 • легалізація доходів, отриманих злочинним шляхом;
 • фінансування тероризму;
 • ухилення від сплати податків, розкрадання коштів з державного або місцевого бюджетів;
 • інші підстави, передбачені Кримінальним Кодексом України.

Метою кримінального переслідування комерційної фірми або ТОВ є доказ провини керівника підприємства. Після цього кримінальна справа передається до суду.

У разі кримінального переслідування керівництва компанії будуть потрібні фахівці, які працюють в кримінальному праві. Адвокатське бюро «Сергія Лисенка» пропонує супровід бізнесу на стадії коли тільки стало відомо про існування будь-якого виробництва, пов’язаного з підприємством.

Безкоштовний адвокат обвинуваченому надається тільки в судовому засіданні. Але на цей момент кримінальну справу вже сформовано, що істотно обмежує стратегію і тактику захисту обвинуваченого.

Адвокат найбільш ефективний на стадії досудового слідства. Його присутність обов’язкова при проведенні допитів, обшуків та інших процесуальних дій. Діяльну участь адвоката пом’якшує обвинувачення або навіть доводить невинуватість клієнта.

Задайте питання нашому адвокату

Юридичний супровід компанії при її кримінальному переслідуванню включає в себе адвокатський захист керівництва компанії або фізичних осіб, по відношенню до яких порушено кримінальну справу.

Також це надання фізичним особам адвокатського захисту під час слідчих дій (обшуків, допитів, очних ставок і т. ін.). Опротестування рішення суду про поміщення кримінально переслідуваної особи під варту або під домашній арешт.

Представлення інтересів юридичної фірми в органах поліції і в суді. Адвокатське бюро «Сергія Лисенка» активно працює в судах Києва та Київської області.

Юридичні консультації співробітників фірми при проведенні обшуків, представлення юридичної особи в судах першої інстанції, подача апеляційної скарги.

Юридичний супровід для бізнесу при кримінальному переслідуванні не дає 100%  гарантії, що кримінальну справу буде закрито. Але адвокатський супровід для юридичних осіб стане надійним захистом від неправомірних дій з боку поліції, податкової, державних та місцевих органів влади.

Навіщо потрібен юрист для компаній?

Юрист в компанії виконує наступні завдання. По-перше, це діловодство – складання договорів, актів, претензій, позовних заяв та інших документів, важливих для діяльності організацій.

По-друге, кадровий супровід – розробка посадових інструкцій, складання трудових договорів і т. ін.

По-третє, це представлення інтересів фірми в контрольно-наглядових органах, в державних і місцевих органах влади, а також інші юридичні послуги, необхідні для нормальної бізнес-діяльності підприємства.

У великих компаніях існують окремі юридичні відділи. Це визначається великим обсягом роботи для юристів. Чим більше штат підприємства, тим за більшими напрямками працює фірма, тим більший обсяг документів треба підготувати.

Але вірно і зворотне правило. Для невеликої фірми або для приватного підприємця тримати в штаті юриста стає невигідним. Для нього немає такого обсягу роботи, щоб його зарплата окупалася. Тому для невеликих компаній краще передати послуги юриста на аутсорсинг.

У бюро працюю тільки професіонали, адвокати у кримінальних справах та інших питань мають на рахунку багато виграних в справ і великий досвід роботи.

Послуги супроводу діяльності організацій

Ми пропонуємо такі послуги малому бізнесу в місті Київ. Наша юридична підтримка з аутсорсингу включає наступні послуги:

 • юридична консультація;
 • підготовка та аналіз документів – договорів, актів, заяв, вимог і т. ін .;
 • представлення інтересів клієнта в кримінальному провадженні.

Всі ці послуги оплачуються тільки за фактом їх надання юридичним особам. Оплачується лише надана бізнес консультація, підготовка і аналіз договору, складені і направлені претензії або позовні заяви. При цьому юристи Адвокатського бюро «Сергія Лисенка» виконають свою роботу швидко і якісно.

Комплексний правовий супровід бізнесу в адвокатському бюро

Комплексний правовий супровід малого бізнесу Адвокатським бюро «Сергія Лисенка» включає в себе наступні послуги та допомога по веденню бізнесу:

 • відкриття підприємства під ключ;
 • юридичний супровід угод;
 • підготовку договорів з контрагентами, трудових угод, посадових інструкцій та іншої документації.

Правове обслуговування здійснюється на підставі підписаного договору. У ньому вказується перелік послуг, їх вартість, відповідальність сторін і термін дії договору.

Компанія може також підписати з адвокатським бюро «Сергія Лисенка» договір на надання адвокатських послуг. Це дасть можливість нашим адвокатам представляти інтереси клієнта при його кримінальному переслідуванню.

Комплексні юридичні послуги дозволяють комерційній організації істотно знизити витрати на забезпечення правової безпеки своєї бізнес-діяльності. Без юридичного супроводу підприємства обов’язково зіткнуться з необхідністю підбору кваліфікованих адвокатів, яких на ринку не так вже й багато.

Послуга Вартість Примітка
Консультація від 1000 грн
Складання позову від 2 500 грн
Представництво інтересів позивача або відповідача в суді (комплексно) від 5 000 грн За кожну інстанцію
Представництво інтересів позивача або відповідача в суді (в одному засіданні) від 1 500 грн
 • Будь-яка консультація розрахована виходячи з її тривалості до 30 хв. За кожні наступні години доплата в розмірі 1 000 грн/ год
 • Окремо оплачуються накладні витрати, пов’язані з веденням справи, в тому числі поштові, канцелярські та інші необхідні для виконання справи витрати
 • Як правило судові засідання на стадії судового розгляду оплачуються додатково до суми гонорару
Поширені запитання
 • Від чого залежить ціна супроводу бізнесу?

  У більшості випадків правова допомога компаніям надається у вигляді пакету послуг. Чим більший перелік послуг включений в пакет правового супроводу, тим більша його вартість для фірми. Кількість послуг в пакеті може бути заздалегідь обумовлено або стати предметом обговорення між адвокатом і юридичною особою. Вартість послуг з юридичного супроводу ви можете дізнатися, зайшовши на сайт юридичний Адвокатського бюро «Сергія Лисенка». Керівники організацій можуть уточнити розцінки по правовому супроводу або задати питання по телефону, в онлайн чаті або в офісі за адресою: м Ірпінь, вул. Мінеральна, 7-Е, оф. №1002.

 • Що входить в юридичний супровід бізнесу?

  Пакети послуг з юридичного супроводу для фірм можна розділити на три умовні групи: базовий, стандартний і розширений. Базовий - мінімальна кількість послуг. Зазвичай це підготовка і аудит договорів, зміна установчих документів, складання трудових угод, консультація в сфері оподаткування. У стандартний додатково включено представлення інтересів в контрольно-наглядових органах, правовий аудит діяльності компанії, отримання дозвільних та інших документів від держави. У розширений включається повна взаємодія з контрольно-наглядовими органами, представлення інтересів в кримінальному та арбітражному судах, складання міжнародних договорів. Але цей перелік послуг досить умовний. Він може змінюватися у різних юридичних компаній.

 • Для яких осіб надається юридичний супровід?

  Адвокатське бюро «Сергія Лисенка» надає в Києві правову допомогу приватним підприємцям, малому бізнесу і великим компаніям. Також для бізнесменів ми пропонуємо послуги адвоката при їх кримінальному переслідуванню. Наші ціни на комплексний супровід підприємств - одні з кращих на ринку України.

Задайте питання нашому адвокату