Адвокат по спадщині

Адвокатське бюро «Сергія Лисенка» надає професійну юридичну консультацію по спадковим справам. Будьте певні, послуги адвоката з спадкових справ значно поліпшать ваші шанси виграти суд на свою користь. При цьому наші ціни на допомогу юриста по спадковій справі – найвигідніші в Києві та Ірпені.

Коли потрібен адвокат по спадщині?

Послуги адвоката по спадщині потрібні для оформлення права на спадок, щоб визнати заповіт недійсним або визначити спірним права на спадщину, якщо між спадкоємцями виникли серйозні розбіжності щодо успадкування та якщо треба довести, що спадок був переданий спадкоємцям, які не мають на це законного права.

До адвоката по спадщині можна звернутися на будь-якому етапі оформлення спадкування – на етапі відкриття спадщини або на етапі вступу у спадщину. Усі спірні ситуації вирішуються тільки у суді. Участь в судовому процесі по розподілу спадщини кваліфікованого юриста значно підвищує шанси виграти справу.

    Задайте питання нашому адвокату

    Справи, в яких найчастіше звертаються до адвоката по успадкуванню

    Найчастіше клієнти звертаються до адвокатського бюро «Сергія Лисенка» для консультування, з питання оформлення права на спадщину та дізнатися, які для цього треба підготувати документи.

    Також адвокати бюро «Сергія Лисенка» можуть приймати участь для захисту інтересів у відкритих судових справах по оскарженню заповіту, по вирішенню спорів між спадкоємцями різних черг або по визначенню черговості спадкування. Рідше до нас звертаються для захисту прав спадкоємців другої та наступних черг.

    По справам, які стосуються розлучень, аліментів та інших схожих справ звертаються до сімейного адвоката.

    Як адвокат по спадковим справам може допомогти у судовому процесі?

    Перш за все, це консультація юриста. Під час консультування ми оцінюємо справу, її вірогідність успішного завершення у суді. Якщо претензії до розподілу спадщини безпідставні, то ми прямо про це повідомимо наших клієнтів. Ми цінуємо ваш час та нашу репутацію.

    Якщо клієнт надав недостатній обсяг документів для порушення справи по успадкуванню, то ми обов’язково вкажемо, що ще треба надати. Чим більше у справі буде документів, що підтверджують правоту вашої позиції, тим з більшою вірогідністю суд стане на вашу сторону. Спадкові справи – це складна галузь юриспруденції і потребує багато уваги як з боку адвоката, так і клієнта бюро.

    Наступний етап – це підписання договору на надання адвокатських послуг. Без нього адвокат по спадщині не зможе у суді представляти інтереси клієнта. Після підписання договору адвокат складає позовну заяву та направляє її до місцевого суду, в якому повинна розглядатись судова справа.

    До речі, розгляд справ часто відбуваються віддалено від міст проживання заявника. В цьому випадку адвокат по спадщині може представляти інтереси клієнта без присутності останнього у судовому процесі. В нашій юридичній практиці часто було таке, що адвокат в Києві представляв інтереси клієнтів, які під час судового розгляду перебували за кордоном України.

    Особливості спадкового законодавства в Україні

    Українське законодавство визначає спадок як майнові та немайнові права, які передаються від померлого визначеному у заповіті колу людей або родичам, визначених відповідним законом.

    Українське спадкове право дозволяє бути спадкодавцем тільки фізичній особі, тоді як спадкоємцем може бути і фізична особа, і юридична (компанії, фонди тощо), а також держави – Україна чи інша країна.

    Увійти у спадок можуть люди, позбавлені волі, та особи, які позбавлені дієздатності через серйозні психічні розлади. В останньому випадку оформлення та розпорядження спадщиною від імені недієздатного покладається на спеціально уповноважені особи, як фізичні, так і юридичні.

    Позбавляються права на оформлення спадщини умисні вбивці спадкодавця, люди, що вчинили на нього замах або перешкоджали складати заповіт. Позбавлені прав на спадщину дітей батько чи мати, які позбавлені батьківських прав, та діти, які ухилилися від утримання батьків.

    Поширені запитання
    • Де знайти адвоката по спадщині в Києві?

      Знайти у Києві професійного адвоката для оформлення спадку ви зможете за адресою: м. Ірпінь, вул. Мінеральна, 7-Е, оф. № 1002. За цією адресою знаходиться офіс Адвокатського бюро «Сергія Лисенка».

    • Скільки коштує консультація адвоката по спадковим справам?

      Консультація юристів бюро «Сергія Лисенка» по спадщині коштує від 800 грн. Консультація з питань оформлення спадку може бути проведена як при особистій зустрічі, так і по телефону або через онлайн-менеджера.

    • Які особи входять до першої черги спадкоємців?

      Спадкоємцями першої черги згідно українського законодавства є діти, батьки, подружжя - чоловік чи жінка небіжчика. Вони мають першочергове право на оформлення спадку, якщо не був складений заповіт.

    • Чи є крайній строк вступу в спадщину?

      Прийняття спадщини відбувається у термін в 6 місяців з моменту смерті спадкодавця. Якщо спадкоємець не вступив у спадок за цей час, то його частка розподіляється в рівних пропорціях між спадкоємцями першої черги або наступної черги. Спадкоємець може оскаржити термін оформлення права на спадок у судовому порядку. Для цього він повинен довести у суді, що його не проінформували належним чином про смерть спадкодавця,навести інші поважні причини не прийняття спадщини у встановлений законом строк.

    • Як може розпоряджатись спадком неповнолітній?

      Майном, що надійшло у спадок неповнолітньому, розпоряджаються його батьки, а за їх відсутності - уповноважені державні органи. В обох випадках розпорядження майном повинно відбуватись тільки й тільки на користь неповнолітньої особи. Майнові угоди, що обмежують права та інтереси неповнолітніх, повинні оскаржуватись в судовому порядку компетентними державними органами. овнолітніх, повинні оскаржуватись в судовому порядку компетентними державними органами.

    Оформлення права на спадок відбувається двома способами: за складеним заповітом, а за його відсутності – за нормами законодавства. Спадщина розподіляється спадкодавцем на його власний розсуд. При відсутності заповіту спадкове майно розподіляється між родичами згідно їх родинного зв’язку. Спадкове майно не може перерозподілятися між спадкоємцями на їх власний розсуд. Усі суперечки між ними при оформленні права на спадок вирішуються тільки в судовій залі.

    При оформленні за нормами законодавства спадкове майно розподіляється в рівних частинах між спадкоємцями, що вказані у відповідному законі. Українське законодавство, спираючись на родинний зв’язок, встановлює 5 черг спадкування:

    • перша черга – це діти, батьки, подружжя;
    • друга черга – це брати та сестри спадкодавця, баби та дідусі;
    • третя черга – це рідні дядьки та тітки померлого;
    • четверта черга – співмешканці померлого, які з ним жили в одній родині 5 років, а потім розірвали сімейні відносини;
    • п’ята черга – це сторонні утриманці спадкоємця та родичі до шостого рівня спорідненості.

    Перша черга спадкоємців має перевагу перед другою, друга – перед третьою і т. д. Перехід до нижчої черги відбувається, якщо нікого із спадкоємців вищої черги не знайдено. Право на спадщину розглядається з моменту смерті спадкодавця, якщо той не встиг скласти заповіт.

    Спадкоємець повинен провести оформлення спадщини без додаткових умов та без будь-яких застережень, тобто неможливо прийняти лише частку спадщини або висувати умови, за яких він згоден успадкувати майно. Якщо людина відмовляється вступати в спадщину, то його частка розподіляється в рівних частинах між іншими особами, що вказані у заповіті. Якщо заповіт не складений, то спадок розподіляється між чергами спадкоємців.

    Як документально оформити спадщину?

    Оформлення права на спадок відбувається у 6-місячний термін. За цей час спадкоємець повинен завітати до державного або приватного нотаріуса або направити йому офіційного листа із заявою, в якій він підтверджує своє прийняття спадщини

    Початок терміну на прийняття спадщини відраховується з дня відкриття спадщини, тобто з дня смерті спадкодавця. Якщо спадкоємець на момент смерті спадкодавця постійно проживав з останнім, то вважається, що той автоматично вступив у спадщину.

    Щоб відмовитись від оформлення спадщини спадкоємець повинен направити до нотаріуса заяву про відмову від вступу у спадщину. Малолітні, неповнолітні особи, а також особи з обмеженою дієздатністю вступають у спадок автоматично, без його оформлення нотаріально.

    Чому клієнти обирають адвокатське бюро «Сергія Лисенка»?

    Адвокатське бюро «Сергія Лисенка» (місто Київ та місто Ірпінь) – це колектив професійних юристів. В нашому кейсі є не одна виграна справа з кримінального та цивільного права.

    Ми захищаємо інтереси наших клієнтів на всіх етапах – під час досудового слідства, під час судового процесу, у тому числі, при апеляційному та касаційному розгляді справи, а також під час виконання судового рішення.

    Найняти юриста з спадкових справ від адвокатського бюро «Сергія Лисенка» – це сильний хід з вашої сторони! Наша допомога значно підвищить ваши шанси виграти судові процеси по спадковим спорам. При цьому наші ціни – одні з найвигідніших в Києві та області.

    Вартість юридичних послуг для осіб, які хочуть оскаржити спадок у судовому порядку

    Вартість консультації у адвокатському бюро «Сергія Лисенка» коштує від 800 грн. Вартість складання позовної заяви – від 4 тисяч гривень. Юрист може комплексно вести судову справу щодо спірних ситуацій, які виникли при розподілу спадщини.

    Це буде коштувати від 10 тисяч грн., і в цьому випадку клієнт може бути взагалі відсутнім на судових засіданнях. Його інтереси буде представляти адвокат бюро «Сергія Лисенка» за адвокатським договором. З більш детальним списком цін можна ознайомитись в таблиці

    Послуга Вартість Примітка
    Консультація зі спадкових справ від 1 200 грн
    Складання позовної заяви в цивільній справі зі спадщини від 8 000 грн
    Складання заяви в справах окремого провадження (встановлення факту народження, смерті) від 5 000 грн
    Представництво інтересів позивача або відповідача в суді (комплексно) від 10 000 грн За кожну інстанцію
    Представництво інтересів позивача або відповідача в суді (в одному засіданні) від 2 500 грн
    Складання заяв, скарг, клопотань від 500 грн
    Досудове врегулювання спорів від 20 000 грн
    Супровід виконавчого провадження від 10 000 грн
    Адвокатський запит 4 000 грн
    • Будь-яка консультація розрахована на основі її тривалості до 30 хв. За кожну наступну годину доплата в розмірі 1 000 грн/годину
    • Окремо оплачуються накладні витрати, пов’язані з веденням справи, в тому числі поштові, канцелярські та інші необхідні для виконання справи витрати
    • Як правило судові засідання на стадії судового розгляду оплачуються додатково до суми гонорару

      Задайте питання нашому адвокату

        Залишити відгук
        Поставте оцінку:


        Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber Задавайте питання в Facebook