Адвокат з цивільних справ

Спори між юридичними або фізичними особами виникають постійно. Суди покликані врегулювати матеріально-правові, житлові, трудові, земельні, особисті, цивільні відносини. Процес без професійного представника сторони – адвоката – неможливий. Інтереси клієнта в суді, спираючись на існуючі норми закону, відстоює адвокат з цивільних справ. Правову допомогу адвоката в Києві пропонує чимало фірм. Якщо виникли проблеми в Києві або іншому місті, хочете обов’язково виграти справу в суді, вибирайте тільки професіоналів зі стійкою репутацією.

Чим може допомогти адвокат з цивільних справ в Києві

Цивільний адвокат завжди комплексно підходить до вирішення поставлених завдань. Він націлений на перемогу або максимальне пом’якшення фінансових втрат при розгляді цивільного позову в Києві. Спори між конфліктуючими сторонами завжди супроводжуються взаємними претензіями. Завдання адвоката закінчити цивільні справи мінімізувавши можливі витрати, захистивши права клієнта. Адвокат виконує великий обсяг підготовчої роботи для подання прав свого клієнта в суді:

 • формує правову позицію з цивільноъ справи, виробляючи тактику захисту в суді, складає та надає позовні заяви в Києві або області, клопотання покликані задовольнити претензії клієнта;
 • адвокат готує, подає заперечення на цивільний позов супротивної сторони, складає, передає зустрічні позови, якщо в цьому виникає необхідність під час судового розгляду;
 • адвокат готує проект мирної угоди, з огляду на інтереси клієнта що проживає в Києві або іншому регіоні, складає необхідні для розгляду в суді процесуальні документи будь-якого характеру, що забезпечують захист клієнта;
 • готує, направляє адвокатські запити до суду або інші органи для отримання важливої ​​інформації по цивільній справі, проводить роз’яснення, підготовку клієнта до майбутнього судового розгляду пояснюючи суть процесу;
 • адвокат бере участь в кожному засідання суду в Києві або області, представляючи інтереси підзахисного, отримує копії рішення суду для передачі клієнту;
 • оскаржить рішення суду, подаючи апеляційні, а, в передбаченому законом випадку, касаційні скарги на рішення судів першої та другої інстанції.

Розцінки залежать від складності майбутнього судового розгляду, оговорюються індивідуально при укладенні договору про надання правової допомоги. Оплата правової допомоги здійснюється на розрахунковий рахунок адвокатського бюро, що дає можливість стороні спору в подальшому стягнути ці витрати з винуватця судового розгляду, незалежно від статусу, в якому перебуває учасник процесу – позивач або відповідач. Важливо при зверненні в суд Києва проконсультуватися з хорошим фахівцем, що має бездоганну репутацію ведення цивільних справ.

Які послуги надає адвокат з цивільних справ

Правила підсудності цивільних спорів визначені цивільним процесуальним кодексом України, який регламентує весь процес цивільного судочинства в Україні. Особам без спеціального юридичної освіти допоможе хороший, вивчивши до тонкощів справу, що має солідний практичний досвід, цивільний адвокат.

  Задайте вопрос нашему адвокату

  У сфері цивільних правовідносин бюро може надати таку правову допомогу:

  1. Проведення первинних консультацій, що визначають важливі складові майбутнього судового розгляду, оцінка перспективи задоволення позову, поданого Клієнтом, або ж захист від необгрунтованих претензій позивача до Клієнта.
  2. Збір доказів правової позиції Клієнта, в тому числі витребування документів, довідок, архівних записів, направлення адвокатських запитів. Вивчення отриманих документів з метою визначення необхідності та можливості їх використовувати в судовому процесі.
  3. Підготовка тактики і стратегії ведення справи з метою отримання бажаного результату по його завершенню, в тому числі і шляхом підписання мирової угоди між сторонами спору. Підготовка документів для укладення мирової угоди.
  4. Підготовка документів процесуального характеру: позовів, відкликання, відповіді на відгук, заперечень, пояснень, клопотань та інших документів, передбачених цивільним процесуальним кодексом України.
  5. Підготовка до кожного судового засідання: підготовчого або ж до засідання з розгляду справи по суті позову.
  6. Представництво інтересів клієнта в судовому засіданні за заздалегідь затвердженим планом роботи.
  7. Також ми можемо отримати рішення суду, виконавчий лист і пред’явити його до виконання, зареєструвати, якщо в цьому є така необхідність.
  8. У разі незгоди клієнта з прийнятим рішенням підготувати, направити і захистити інтереси клієнта в судах апеляційної і касаційної інстанції.

   Задайте вопрос нашему адвокату

   Юридичний захист в Києві гарантує максимально можливий захист замовника. Кожен громадянин, який звернувся за допомогою, отримає максимум кваліфікованої, комплексної підтримки. Ціна визначається індивідуально. Враховується обсяг, вид, складність справи. Бажання клієнта завжди враховується при укладенні договору про надання правової допомоги. Він може вибрати, яка саме і в якому обсязі потрібна правова допомога для вирішення виниклої проблеми. Остаточна вартість визначається сторонами після детального вивчення суті справи, всіх наявних документів, можливих труднощів майбутнього процесу.

   Чому клієнти вибирають адвокатське бюро Сергія Лисенка

   Заснував бюро в 2018 році адвокат Лисенко Сергій Миколайович, що вів цивільні справи, практикуючий адвокат з 2010 року. Адвокатське бюро має стійку репутацію надійного партнера, забезпечить кваліфіковану юридичну підтримку при виникненні господарських, майнових, спадкових спорів жителям Києва та області. Крім того пропонуються юридичні послуги іноземним громадянам, а також людям без громадянства, які потрапили в складну ситуацію на території України. Можлива консультація по телефону. Ви можете залишити заявку на сайті, скориставшись електронною поштою або Telegram. Гонорар за надання правової допомоги визначається адвокатом індивідуально після знайомства з матеріалами справи і особистої бесіди.

   Вартість послуг адвоката у цивільних справах

   Послуга Вартість Примітка
   Консультація по розірванню шлюбу, стягнення аліментів від 400 грн
   Консультація по розділу майна, спадщини, іншим цивільним або сімейних справах від 800 грн
   Складання позовної заяви про розірвання шлюбу, стягнення аліментів від 1 500 грн
   Комплексне ведення справи про розірвання шлюбу (“під ключ”) без участі в судових засіданнях 2 500 грн
   Складання позовної заяви в цивільній справі про розділ майна, спадщину від 2 000 грн
   Складання заяви в справах окремого провадження (встановлення фактом народження, смерті) від 1 500 грн
   Представництво інтересів позивача або відповідача в суді (комплексно) від 5 000 грн За кожну інстанцію
   Представництво інтересів позивача або відповідача в суді (в одному засіданні) від 1 500 грн
   Складання заяв, скарг, клопотань від 250 грн
   Досудове врегулювання спорів від 3 000 грн
   Супровід виконавчого провадження від 3 000 грн
   Адвокатський запит 1 000 грн
   • Будь-яка консультація розрахована виходячи з її тривалості до 30 хв. За кожні наступні години доплата в розмірі 1 000 грн/ год
   • Окремо оплачуються накладні витрати, пов’язані з веденням справи, в тому числі поштові, канцелярські та інші необхідні для виконання справи витрати
   • Як правило судові засідання на стадії судового розгляду оплачуються додатково до суми гонорару

   1
   Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber Задавайте питання в Facebook