Консультація юриста онлайн в Україні

Своєчасно отримана правова допомога може захистити від великих неприємностей, які можуть змінити все життя людини. Проте миттєво забезпечити присутність адвоката вдається не завжди. У цій ситуації на допомогу приходять сучасні технології – отримати консультацію юриста можна в режимі online.

Вартість послуг онлайн адвоката в Україні

Ми прагнемо, щоб кваліфікованою правовою підтримкою змогли скористатися всі групи населення. Тому ціни на послуги в адвокатському бюро Сергія Лисенка є загальнодоступними. Наші розцінки одні з найконкурентніших – вартість послуг нижча, ніж в інших юридичних фірмах столичного регіону, які надають послуги такого рівня якості.

На онлайн послуги адвоката та оплату заяви чи консультації діє знижка у розмірі 25% від звичайної ціни

Послуга Вартість
Консультація адвоката від 400 грн
Підготовка документів від 2 500 грн

Вартість консультації визначається для кожного клієнта індивідуально та залежить від багатьох факторів, включаючи:

 • складність справи;
 • терміновість надання допомоги;
 • обсяг майбутньої роботи;
 • кваліфікацію та досвід юриста.

Також на ціни послуг впливає необхідність дослідження документів – консультація з попереднім ознайомленням із матеріалами справи коштуватиме дорожче.

Залежно від галузі права стандартна тривалість консультації становить від 30 хвилин. Далі консультація оплачується окремо, з розрахунку 1 000 грн на годину.

Юридична консультація онлайн

Що робити і як поводитись у складній ситуації, підкаже грамотний юрист. Якщо ви не маєте можливості особисто зустрітися з адвокатом, проконсультуйтеся з юристом дистанційно. Ви можете отримати допомогу грамотного спеціаліста у будь-який час, перебуваючи у будь-якому місці. Досвідчений адвокат підкаже вам, як правильно вчинити у тій чи іншій ситуації та вбереже від проблем.

Отримайте консультацію адвоката Сергія Лисенка у Телеграм https://t.me/absl1_bot

Юридична консультація в онлайн форматі нічим не відрізняється від очної консультації. Єдина відмінність – адвокат і клієнт знаходяться не в одному кабінеті, а на відстані. Спілкування між адвокатом та клієнтом забезпечується за допомогою сучасних телекомунікаційних засобів. Все, що потрібно для отримання консультації онлайн – це телефон або комп’ютер із виходом в інтернет, смартфон або планшет.

Напрями послуг online адвоката

Якщо вам потрібна консультація з правових питань, звертайтесь до адвокатського бюро Сергія Лисенка. Ми забезпечимо кваліфіковану юридичну підтримку, надамо грамотні поради та докладно відповімо на всі запитання.

Проконсультуватися онлайн з юристом можна з будь-якого питання!

У нашому бюро працюють досвідчені юристи, які спеціалізуються у різних галузях права. Ви можете звернутися до нас за консультацією з будь-яких юридичних питань, що належать до сфери:

 • громадянського права;
 • сімейного права;
 • кримінального права.

Юридична консультація може бути надана терміново. У разі потреби ви можете розраховувати на негайне отримання правової підтримки та захист своїх законних прав.

Дистанційна допомога адвоката – це можливість отримати кваліфіковану консультацію мешканців невеликих населених пунктів. Географія діяльності адвокатського бюро Сергія Лисенка, де надасть правову підтримку юрист онлайн – Україна та весь світ. Якщо вам потрібен грамотний адвокат, якому ви можете довірити вирішення своїх юридичних питань, використовуйте можливості онлайн консультування. Вашою справою займатимуться хороші київські юристи, при цьому ви зможете заощадити час, відмовившись від поїздок до офісу адвокатського бюро.

Задайте питання нашому адвокату

Форма отримання юридичної консультації онлайн

Щоб отримати дистанційну юридичну підтримку, необхідно зв’язатися з юристом у будь-який зручний спосіб – за допомогою стаціонарного та мобільного телефону або заповнивши форму зворотного зв’язку, де потрібно вказати ім’я, мобільний телефон. Можна також додати повідомлення з коментарями. Місцезнаходження клієнта не має значення – під час юридичної консультації ви можете перебувати вдома, на роботі чи на вулиці. При цьому зовсім не важливо, чи знаходитесь ви на території України чи за кордоном.

Потрібна правова підтримка – просто зателефонуйте юристу!

Юридичні документи, з яким має ознайомитися адвокат онлайн, надсилають електронною поштою. Також електронною поштою юрист пересилає бланки, зразки заяв та інші папери.

Тривалість правової консультації, що проходить дистанційно, залежить від складності справи та визначається індивідуально для кожного клієнта. За регламентом на онлайн-консультування громадян юристами адвокатського бюро Сергія Лисенка відводиться 30 хвилин. Практика показує, що у більшості випадків за цей час вдається повністю уточнити всі юридичні питання. За потреби консультування може бути продовжено. Якщо справа є серйозною – необхідно більш глибоке вивчення питання. У цьому випадку адвокату потрібно надіслати документи та провести повторну онлайн-консультацію після ознайомлення.

Переваги онлайн консультації адвоката

Ефективність дистанційного консультування ні в чому не поступається консультації при очній зустрічі. Працюючи в режимі онлайн, консультант вивчає юридичні документи, знайомиться з особливостями справи, аналізує її перспективність, а потім надає інформацію клієнту та дає інструкцію щодо подальших дій. Також до переваг онлайн консультування можна віднести:

 1. Відсутність необхідності особисто відвідувати офіс адвоката, що виключає транспортні витрати, заощаджує час та знижує кількість контактів, що особливо важливо під час пандемії.
 2. Можливість отримати онлайн допомогу юристів незалежно від місця перебування. Україна, Польща, Канада, США чи інша країна – ви отримаєте юридичну підтримку, перебуваючи у будь-якій точці світу.
 3. Оперативність. Адвокат може негайно зв’язатися із клієнтом та надати інструкції, не витрачаючи час на дорогу.
 4. Доступ до послуг професіоналів високого рівня, які часто можуть бути відсутні у невеликих населених пунктах. За юридичною допомогою вам не доведеться їхати до Києва, оскільки телекомунікаційні технології повністю нівелюють відстань.
 5. Повна приватність. Можлива анонімна юридична консультація клієнтів.

Звертаючись по дистанційну правову допомогу до адвокатського бюро Сергія Лисенка, ви можете бути впевнені в ефективності наших послуг. На юридичні консультації в онлайн форматі поширюються ті самі стандарти якості, що й для надання правової підтримки в очній формі.

Поширені запитання
 • Якими питаннями займається онлайн адвокат?

  Консультація юриста онлайн може бути надана з будь-яких питань, що стосуються всіх галузей права, включаючи кримінальне, сімейне, фінансове, земельне право, бізнес та інше.

 • Як відбувається онлайн-консультація?

  Консультація надається усно. Клієнт може зв'язатися з адвокатом по телефону, за допомогою Viber, Telegram та інших програм, що підтримують функцію відеодзвінків. Клієнтам надано можливість самостійно поставити запитання, щоб на нього швидко відповів юрист – онлайн чат доступний без реєстрації на сайті.

 • У якому форматі передаються документи?

  Передача документів можлива у будь-якому форматі, який можна обробити текстовими редакторами. Це можуть бути файли у форматі *.doc, *.docx, *.odt, *.rtf, а також файли у форматі *.pdf, *.jpeg, *.png та інші.

 • Чи потрібна особиста зустріч із адвокатом, чи можна всі питання вирішити в режимі онлайн?

  Будь-яке юридичне питання можна вирішити через сайт чи сучасні засоби телекомунікаційного зв'язку.

 • Від чого залежить вартість послуги?

  Консультації надаються платно. Оплата послуг бюро здійснюється шляхом виплати гонорару адвокату. Розмір гонорару визначається за згодою бюро з клієнтом. На розмір гонорару можуть впливати складність справи, кваліфікація, досвід та завантаженість адвокатів бюро та інші обставини.

Задайте питання нашому адвокату