Адвокат по хабарах

Адвокати по хабарах адвокатського бюро «Сергія Лисенка» (міста Київ та Ірпінь) надають кваліфіковані юридичні послуги у справах про хабарі. За укладеним адвокатським договорами наш адвокат по хабарах готовий захищати клієнта з моменту пред’явлення йому підозри про вчинення кримінального злочину. В даному випадку за фактом фіксації передачі або дачі хабара. Для докладної інформації записуйтеся на консультацію до адвоката в наше бюро.

Що таке хабар в законах України?

Визначення “хабар” з українського законодавства вже кілька років як виключено. На сьогодні воно позначене як “неправомірна вигода”. Однак для більш прийнятного сприйняття інформації по таким видам злочинів, під словом “хабар” ми будемо розуміти “неправомірну вигоду”. Згідно зі статтями 368-370 ККУ під хабарем розуміються гроші, цінності чи послуги, отримані службовцям місцевого або державного органу влади від третіх осіб для незаконного дії, бездіяльності або отримання преференцій. Оскільки неправомірна вигода карна справа справи про хабарі ведуть кримінальні адвокати.

Українське кримінальне законодавство розділяє осіб, які дають хабар, приймають хабар і осіб, які надають посередницькі послуги при отриманні або дачі хабара. Всі вони піддаються кримінальному переслідуванню.

  Задайте питання нашому адвокату

  Види і типи хабарів

  В Україні поділяють такі ролі під час отримання або вимагання хабара як кримінально караного діяння: одержання хабара посадовою особою, дача хабара посадовій особі і посередницькі послуги при отриманні або дачі хабара.

  Що стосується типів хабарів, до них можна віднести:

  • готівкові гроші – готівкою безпосередньо в руки посадовій особі або особі з ним афілійованим;
  • безготівковий переказ – на рахунок комерційної компанії, некомерційного фонду і т. ін.;
  • відрахування частини прибутку від наданого комерційного контракту;
  • покупка в конкретній фірмі на заздалегідь обумовлену суму без отримання купленого товару або послуги;
  • передача цінностей – коштовностей, творів мистецтв і т. п .;
  • надання посадовій особі деяких послуг – безкоштовне надання або за неринкову знижку путівок на курорти, санаторії, лікувальні курси і т. п.

  Хабарем вважається передача грошей або матеріальних цінностей службовій особі за його дії, бездіяльність, за потурання своїх посадових інструкцій, здійснення покровительства фізичній особі або надання преференцій в роботі комерційній фірмі.

  Яке покарання передбачене за отримання або дачу хабара?

  За хабарництво в ст. 368 Кримінального кодексу передбачено грошовий штраф або позбавлення волі до 4 років і позбавлення права працювати на колишній посаді протягом трьох років. Присуджується державному службовцю або чиновнику, а також особам, які дали хабар, і особам, які надали посередницькі послуги.

  Хабарництво, надання посередницьких послуг при обтяжуючих обставинах карається тюремним ув’язненням до 10 років. Майно засудженого конфіскується, він отримує заборону працювати на колишній посаді протягом 3 років.

  Хабарництво особливо великих розмірів, вчинене особами, які займають великі державні пости, а також надання в цьому посередницьких послуг карається тюремним ув’язненням до 12 років, майно конфіскується, трирічне обмеження по займаним посадам.

  Обтяжуючими обставинами є:

  • високий пост хабарника;
  • групова змова;
  • повторне хабарництво;
  • вимагання хабара.

  Великий розмір хабара починається від 200 і більше, а особливо великий від 500 і більше неоподатковуваних мінімумів доходу громадян. Перелік відповідальних посад вказано в примітках до статті 364 КК. До них віднесені чиновники III, IV, V, IV категорій, керівники та їхні заступники місцевих та державних органів влади, слідчі, прокурори і судді.

  Роль адвоката в справах про хабарі

  Адвокат по хабарах бере участь у кримінальній справі з самого початку процесуальних дій. В ідеалі він повинен бути присутнім вже в момент фіксації правоохоронними органами факту передачі хабара. Хороший адвокат здатний якщо не розвалити слідство, довівши факт тиску на потерпілого і відсутності злочину, то істотно пом’якшити вирок суду.

  Його присутність дозволить відразу опротестувати дії правоохоронних органів і пом’якшити запобіжний захід. У нашій практиці були випадки, коли можна говорити про підбурювання до вчинення злочину і провокація хабарництва, і ми домагалися в суді застави замість приміщення підозрюваного в СІЗО.

  Адвокатські послуги під час досудового слідства – це найкращий захист клієнта від протизаконних дій слідчих органів. Також наші юристи відстежують, щоб слідчі не затягували хід слідства і не перевантажували його малозначущими або зовсім безглуздими експертизами. Адвокати допомагають клієнтам при проведенні слідчих дій. Так, наприклад, вони розробляють стратегію поведінки на допиті.

  Вартість послуг адвоката по хабарах в бюро «Сергія Лисенка»

  Розцінки на захист адвоката в бюро «Сергія Лисенка» – одні з найвигідніших в Києві та Ірпіні. Якщо складати рейтинг київських юридичних фірм, то наше бюро обов’язково буде на вершині рейтингу.

  Корупційний адвокат бюро «Сергія Лисенка» (Україна) активно бере участь у всіх процесуальних діях слідчих органів – обшуках, допитах підозрюваного і свідків, в проведенні експертиз і т. ін.

  Тоді як безкоштовний адвокат надає послуги тільки під час судового засідання, коли весь обвинувальний матеріал вже сформований і його опротестувати можна тільки за формальними позиціями.

  Ціна консультації адвокатів за статтею хабарництво без вивчення матеріалів кримінальної справи – від 800 грн., З вивченням матеріалів кримінальної справи – від 1 000 грн. Послуги комплексного захисту адвокатами інтересів клієнтів на стадії досудового слідства – від 20 тисяч грн.

  Комплексний захист адвокатами інтересів клієнтів на стадії судового розгляду – від 20 тисяч грн. (За першу і другу інстанції). Захист адвокатом інтересів клієнта, при проведенні окремих слідчих дій – 2,5 тисячі грн. за одне слідча дія (не більше 3-х годин). З повним списком цін можна ознайомитися на сторінці вартості послуг адвоката.

  Послуга Вартість Примітка
  Консультація у справах про хабарі без вивчення матеріалів справи від 800 грн
  Консультація у справах про хабарі з вивченням матеріалів справи від 1 000 грн Матеріали надає замовник
  Складання документів в кримінальному провадженні (скарги, заяви, клопотання) від 800 грн
  Складання цивільного позову в кримінальному провадженні від 1 500 грн
  Захист інтересів в адміністративному провадженні (ст. 130 КупАП) від 5 000 грн
  Захист інтересів підозрюваного на стадії досудового розслідування від 20 000 грн
  Захист інтересів підозрюваного на стадії судового розгляду від 20 000 грн За першу і другу інстанцію
  Захист інтересів при проведенні окремих слідчих дій від 2 500 грн За одну дію до 3 годин
  Правова допомога при проведенні обшуку від 5 000 грн До 3 годин, за кожну наступну годину +1500 грн
  • Будь-яка консультація розрахована виходячи з її тривалості до 30 хв. За кожні наступні години доплата в розмірі 1 000 грн/ год
  • Окремо оплачуються накладні витрати, пов’язані з веденням справи, в тому числі поштові, канцелярські та інші необхідні для виконання справи витрати
  • Як правило судові засідання на стадії судового розгляду оплачуються додатково до суми гонорару

  Наш офіс знаходиться в Ірпіні за адресою: вул. Мінеральна, 7-Е, оф. № 1002. Зв’язатися з нашими адвокатами ви можете по телефону: +380-44-298-17-88.

  Поширені запитання
  • Яка мінімальна сума хабара?

   У Кримінальному кодексі України взагалі немає такого терміну як «мінімальна сума хабара». З юридичної точки зору, навіть передача однієї гривні може бути розцінена як хабарництво, якщо буде доведено факт корупції.

  • Яка стаття передбачена за хабар в КК України?

   Відповідальність за вимагання та / або отримання хабара передбачена статтею 368 КК України.

  • Яке покарання за дачу хабара?

   За хабарництво без обтяжуючих обставин статтею 368 передбачено грошовий штраф в розмірі від 1000 до 4000 неоподатковуваних мінімумів або ж тюремне ув'язнення від 2-х до 4-х років. Хабарництво при обтяжуючих обставинах збільшує тюремне ув'язнення до 12-ти років.

  • Скільки коштує консультація адвоката у справах про хабарі в Києві?

   Консультативна допомога адвокатів бюро «Сергія Лисенка» без ознайомлення зі справою коштує від 800 грн., з ознайомленням справи від 1 000 грн.

   Задайте питання нашому адвокату


   1
   Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber Задавайте питання в Facebook