Адвокат в Ірпені

Адвокатське бюро «Сергія Лисенка» надає послуги адвоката для вирішення питань правового характеру. Зокрема, в галузі цивільного та кримінального судочинства, досудового вирішення спорів між громадянами, юридичними особами, державними та громадськими організаціями тощо. Ціни в бюро Сергія Лисенка повністю відповідають професіоналізму і компетенції адвокатів.

Які послуги надає адвокат в Ірпені?

Основний напрямок діяльності будь-якого адвоката – це захист та представництво інтересів клієнта в суді. Адвокати юридичної компанії Сергія Лисенка також надають правову допомогу при розгляді судових справ з цивільного та кримінального судочинства, юридична консультація.

На відміну від кримінального судочинства в цивільних справах відсутня презумпція невинуватості. У цивільних справах діє принцип змагальності. Позивач повинен довести свою правоту. Якщо він не певен у результаті справи потрібно негайно отримати консультацію адвоката.

Вартість (ціна) послуг адвоката в м. Ірпінь

Ціна адвокатської допомоги в місті Ірпінь напряму залежить від складності завдань, які він повинен вирішити. Найчастіше неможливо відразу відповісти, скільки коштують адвокатські послуги. Щоб визначити остаточну вартість юридичної допомоги, адвокат повинен ознайомитись з документами і вислухати обставини справи від клієнта.

Задайте питання нашому адвокату

Прайс адвокатських послуг бюро Сергія Лисенка включає в себе декілька послуг з фіксованою ціною. По-перше, це юридична консультація. Ця послуга надається усно та письмово. Якщо ви укладаєте договір на юридичні послуги, то вартість консультації юриста буде включена в ціну його роботи.

По-друге, це судові справи з приводу розірвання шлюбу. Прейскурант цін, який ви знайдете на сайті адвокатської контори, підкаже, скільки коштує підготовка позовної заяви та представництво адвоката на одному судовому засіданні.

Чому клієнти обирають адвокатське бюро «Сергія Лисенка»?

Адвокатське бюро «Сергія Лисенка» – це професійній колектив адвокатів, які мають багатий та успішний досвід з розгляду цивільних та кримінальних справ в м. Київ, Ірпінь, Буча та в інших містечках Київської області.

Ми відповідально ставимось до кожної справи. Після укладання договору на надання юридичної допомоги чи на представництво в суді наші адвокати підготують необхідний пакет документів чи проаналізують документи, що були надані клієнтами. Якщо мова йде про аналіз договорів, то в них будуть вказані слабкі моменти та надана пропозиція щодо зміни тексту документа.

Задайте питання нашому адвокату

В разі участі адвоката в справі, то весь комплекс питань по збиранню доказів, стратегії захисту, представництві в суді, будуть вирішувати адвокати бюро, а не клієнт. Саме тому, укладення договору про надання правової допомоги з адвокатським бюро є найбільш ефективним та вигідним способом вирішення юридичних питань клієнта.

Запитання – Відповідь

Де знайти адвоката в м. Ірпінь?
Щоб найняти адвоката в м. Ірпінь, Україна, вам треба завітати за адресою: вул. Мінеральна, 7-Е, оф. № 1002.
Як записатися на консультацію до адвоката в Ірпені?
Ви можете надіслати запит на проведення консультації чи копії документів на електронну поштову скриньку: office@absl.org.ua. В електронному листі обов’язково вкажіть, якого роду правова допомога вам потрібна, та залишить контактний номер телефону, за яким ми зв’яжемося з вами. Ви також можете записатись на консультацію з судових питань. За телефоном +380-44-298-17-87 вас вислухають адвокати з цивільних справ, за телефоном +380-44-298-17-88 – з кримінальних справ.
Консультація адвоката – яка ціна?
Послуга консультації клієнтам надається усно та письмово. Вартість усної консультації – від 800 грн за перші 30 хвилин. Якщо клієнт перевів кошти безготівковим способом на рахунок бюро в установі банку, то юридична допомога може надана в онлайн режимі – через месенджери Viber, Facebook Messenger, Telegram, WhatsApp. Вартість письмової консультації – від 1500 грн.
Скільки коштують послуги адвоката?
Вартість послуг залежить від складності справи, кваліфікації та завантаженості адвокатів, кількості та складності документів, які треба підготувати.