Захист в суді

Адвокатське бюро «Сергія Лисенка» в місті Київ надає юридичні послуги по захисту інтересів клієнтів в суді. Наші адвокати активно беруть участь в судах у цивільних і кримінальних справах, надають кваліфіковану правову допомогу як обвинуваченим, так і потерпілим.

Коли з’являється потреба представництва адвоката в суді?

Адвокат повинен брати участь в будь-якому судовому засіданні. Він відстоює в суді права та інтереси обвинувачених чи потерпілих. Якщо обвинувачений для захисту в суді може зажадати безкоштовного адвоката, то потерпілий у кримінальній справі позбавлений такої можливості.

В результаті він виявляється в нерівному становищі порівняно з обвинуваченим. Інтереси і права потерпілого відсуваються на другий план. На практиці це означає заниження сум компенсацій, які судді вказують у вироку.

У цивільному та адміністративному судочинстві принцип презумпції невинності замінений на принцип змагальності. Це означає, що обидві сторони повинні в судовому змаганні довести свою правоту і неправоту своїх опонентів. Участь юриста істотно підвищує ваші шанси виграти справу в цивільному та адміністративному суді.

Задайте питання нашому адвокату

Представництво адвоката в цивільному суді

Цивільний суд в Україні вирішує всі спірні і конфліктні ситуації, які відносяться до його компетенції.

У цивільному суді діє принцип змагальності. Обидва учасники процесу пред’являють до суду докази правоти своєї позиції і неправоти своїх опонентів. Суддя оцінює пред’явлені докази і на основі своєї оцінки приймає рішення на користь тієї чи іншої сторони.

На відміну від кримінального судочинства цивільні суди проходять протягом 2-3 судових засідань. На першому-другому засіданні сторони висувають докази своєї позиції. Після цього суддя оцінює пред’явлені докази і на третьому засіданні виносить рішення.

Саме тому підготувати доказову базу для суду треба ще до початку судових засідань. Допомога адвокатів по судових справах важко переоцінити. Ще на етапі консультації вони оцінюють позицію клієнта з точки зору її законності і правомірності.

Судові юристи Адвокатського бюро «Сергія Лисенка» точно оцінять перспективи справи в цивільному суді, підкажуть, які документи ще треба підготувати, розроблять успішну стратегію представництва в суді і нададуть інші послуги для захисту прав клієнта.

Адвокатський захист в кримінальному суді

Адвокат – повноправний учасник судового процесу поряд з прокурором. Його права, обов’язки та професійні вимоги регламентуються Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність».

Після укладення адвокатського договору адвокат отримує право представляти інтереси і захищати права клієнта не тільки в суді, але і у всіх державних органах, в комерційних і некомерційних організаціях.

При необхідності він без обмежень може спілкуватися зі своїм підзахисним, що знаходяться в СІЗО. Адміністрація слідчого ізолятора зобов’язана забезпечити конфіденційність спілкування обвинуваченого зі своїм адвокатом (відсутність свідків, відеокамер спостереження і звукозаписної апаратури).

Адвокат має право збирати докази, замовляти експертизи, проводити власні розслідування в інтересах клієнтів. У цих розслідуваннях адвокат користується науково-технічними засобами, дозволеними чинним законодавством.

Адвокат може направляти клопотання і скарги посадовим особам, керівникам комерційних і некомерційних підприємств і вимагати відповіді на них, бути присутнім при колегіальному розгляді клопотань і скарг, доповідати і відстоювати позицію свого клієнта.

Конституція України визнає незалежність адвоката. На його правову позицію суддя не має права виносити окрему ухвалу, а слідчі і прокурори не можуть опротестовувати дії адвоката, а також будь-яким способом перешкоджати його діяльності, якщо та здійснена в рамках чинного законодавства.

На практиці це означає, що слідство не має право перешкоджати адвокату бути присутнім під час обшуків, на допитах та інших процесуальних діях.

Юридичний захист адвоката, його представництво в кримінальному процесі – завершальний етап його роботи. Основний же обсяг роботи адвоката – це супровід кримінальної справи на стадії досудового слідства. У кримінальних судових справах судовий юрист дискредитує позицію звинувачення з метою повністю виправдати обвинуваченого або значно пом’якшити йому вирок. Для цього судовий юрист в суді:

 • надає документи, отримані на оплату адвокатських запитів від органів державної влади і місцевого самоврядування, від комерційних і некомерційних організацій;
 • опитує свідків звинувачення і представляє в судових справах свідків захисту;
 • збирає і пред’являє в судах речові докази, які дискредитують позицію обвинувачення;
 • наймає експертів для оцінки позиції обвинувачення, його речові докази і проведених експертиз;
 • здійснює інші дії та послуги в рамках чинного законодавства для захисту свого клієнта.

Після винесення рішення адвокат пише апеляційну скаргу, а при необхідності – касаційну. Навіть відбуваючи термін за обвинувальним вироком громадянин України, а також громадяни інших країн та особи без громадянства мають право на адвокатський захист.

Вартість послуг участі в судових справах

Вартість послуг адвоката визначається обсягом роботи, яку йому необхідно виконати. При укладанні адвокатського договору в ньому вказуються розцінки на такі послуги.

Представництво в судових засіданнях першої інстанції. У цивільному судочинстві вказується ціна за одне засідання. У кримінальних процесах вказується вартість комплексного представництва. Тобто, адвокат присутній на всіх засіданнях аж до винесення виправдувального або обвинувального вироку.

Представництво адвоката на всіх процесуальних діях слідства – обшуки, допити, очні ставки і т. ін. Складання позовних заяв, адвокатських запитів до органів влади, комерційні і громадські організації.

Правова допомога при проведенні обшуку в приватному помешканні, фірмі або в приміщенні комерційної або некомерційної організації. Інші дії і послуги, необхідні для захисту інтересів клієнтів на етапі досудового слідства та судового розгляду.

Послуга Вартість Примітка
У цивільному судочинстві:
консультація юриста зі шлюборозлучних процесів, стягнення аліментів або зміни їх розміру від 400 грн
консультація юриста по іншим цивільним процесам (розділ майна, сімейні суперечки і т. ін.) від 800 грн
складання юристом позовної заяви для початку провадження у справі про розподіл майна або спадщини від 1 500 грн
комплексне представництво інтересів клієнта в шлюборозлучному процесі від 2 500 грн
комплексне представництво інтересів клієнта в цивільному судочинстві від 5 000 грн
У кримінальному судочинстві:
консультація юриста з ознайомленням матеріалів справи від 800 грн
комплексне представництво на етапі досудового слідства від 10 000 грн
комплексне представництво на етапі судового розгляду від 10 000 грн за кожну інстанцію

Адвокат в Адвокатському бюро «Сергія Лисенка»

Судовий адвокат Адвокатського бюро «Сергія Лисенка» працює згідно з вимогами Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Всі наші юристи:

 • отримали вищу юридичну освіту;
 • є членами Національної асоціації адвокатів України;
 • мають право захищати клієнтів по всій території України;
 • виконують всі дозволені законом дії і послуги, спрямовані на відстоювання інтересів в суді клієнтів і захисту їх прав на етапі досудового слідства.

Адвокатське бюро «Сергія Лисенка» – належно зареєстрована юридична особа. Його юристи надають професійну захист у цивільних і кримінальних судах приватним та юридичним особам.

Поширені запитання
 • Скільки коштує представництво в суді по цивільній справі?

  Адвокатське бюро «Сергія Лисенка» пропонує наступні розцінки на правовий захист і представництво в цивільному судочинстві:

  • консультація юриста зі шлюборозлучних процесів, стягнення аліментів або зміни їх розміру - від 400 грн;
  • консультація юриста по іншим цивільним процесам (розділ майна, сімейні суперечки і т. ін.) - від 800 грн;
  • складання юристом позовної заяви для початку провадження у справі про розподіл майна або спадщини - від 1,5 тисячі грн;
  • комплексне представництво інтересів клієнта в шлюборозлучному процесі - від 2,5 тисячі грн;
  • комплексне представництво інтересів клієнта в цивільному судочинстві - від 5 тисяч грн. 

  Наші розцінки на представництво в цивільному судочинстві - одні з кращих в Україні.

 • Яка ціна захисту в суді у кримінальних справах?

  Адвокатське бюро «Сергія Лисенка» пропонує наступні розцінки для захисту клієнтів в кримінальному судочинстві в Києві:

  • консультація юриста з ознайомленням матеріалів справи - від 800 грн;
  • комплексне представництво на етапі досудового слідства - від 10 тисяч грн;
  • комплексне представництво на етапі судового розгляду - від 10 тисяч грн за кожну інстанцію.

  Бюро розташовується за адресою: м. Ірпінь, вул. Мінеральна, 7-Е, оф.№1002.

 • Чи можна обійтися без адвоката в судових засіданнях?

  Українське законодавство дозволяє обвинуваченому добровільно відмовитися від послуг адвокатського представництва в суді. Але таке рішення істотно знижує ймовірність виправдувального вироку або зменшення розміру штрафу, терміну позбавлення волі.

Задайте питання нашому адвокату