Питання адвокату

Часто, зустрічаючись з певними правовими відносинами, люди не поспішають на консультацію юриста без нагальної потреби. Проте чим раніше отримати кваліфіковану допомогу, тим більше шансів заощадити час та кошти в перспективі. Іноді виникають спірні моменти чи конфлікти, які дуже складно врегулювати без допомоги кваліфікованого адвоката. Як зрозуміти чи це ваш випадок? Як поставити запитання юристу (адвокату) онлайн? Що потрібно знати про нюанси надання юридичної допомоги? Щоб розібратися в тонкощах адвокатської роботи, пропонуємо ознайомитися з питаннями, які часто виникають у людей, які звертаються до нас за послугами.

Популярні питання адвокату

Ми пропонуємо короткі відповіді на запитання наших клієнтів. Такий формат дозволить отримати базову інформацію, необхідну для отримання юридичної допомоги, також ви можете поставити запитання, яке Вас цікавить у формі нижче і залишити зворотний зв’язок для отримання відповіді.

Поширені запитання
 • Як задати питання юристу?

  Якщо у вас виникло питання адвокату онлайн, достовірну відповідь на нього можна отримати тільки від професійного адвоката, отримайте швидку відповідь, скориставшись нашим чатом або формою внизу сторінки. Щоб отримати об'ємну консультацію у нашому офісі, вам необхідно зв'язатися з нами та домовитися про формат/час зустрічі. Крім того ви можете поставити запитання юристу онлайн, у месенджерах Viber, WhatsApp за телефоном +38-073-153-67-73.

 • Чим відрізняється адвокат від юриста?

  Юрист – більш загальне поняття. Це людина з юридичною освітою, яка працює у сфері юриспруденції. Адвокат у Києві – теж юрист, але він має особливий статус, що дозволяє представляти інтереси клієнта під час допитів та обшуків, консультувати з юридичних питань та надавати допомогу у складанні документів, здійснювати захист клієнта на судових процесах.

 • Скільки коштує консультація у адвоката в бюро “Сергія Лисенка”?

  Ціна консультації починається від 500 грн. Будь-яка консультація розрахована виходячи з її тривалості до 30 хв. За кожний наступний годинник доплата у розмірі 1 000 грн/год.

 • Як відбувається оплата послуг?

  Доступні різні способи оплати: банківською карткою Visa/Mastercard за реквізитами або у відділенні банку, за допомогою платіжних систем LiqPay та PayHub - це дозволяє суттєво оплату клієнтам. Оплата готівкою НЕ ПРИЙМАЄТЬСЯ.

 • Що таке адвокатська таємниця?

  Один із основоположних принципів надання будь-яких адвокатських послуг – повна конфіденційність інформації, наданої клієнтом. Адвокатською таємницею стають будь-які відомості, пов'язані з наданою юридичною допомогою.

 • Як укласти договір?

  Договір є обов'язковою умовою для надання правової допомоги. Такий документ укладається, як правило, у письмовій формі на паперовому носії інформації. Однак, у разі відсутності можливості у клієнта прибути особисто до бюро або передати підписаний экземпляр договору адвокату, такий договір може бути укладений в електронній формі з застосуванням електронного цифрового підпису особи, яка укладає такий договір, з подальшим його направленням адвокату засобами електронного зв'язку або комунікації. Більш детально про такий спосіб укладення договору розповідається у цьому відео: https://youtu.be/qSpZej7CsHI .

 • Чи можна отримати допомогу за межами України?

  Питання до юриста в Україні може бути поставлене онлайн на сайті, консультації також можна отримати в онлайн-режимі, з використанням засобів сучасної телекомунікації.

 • Які розділи права охоплюють адвокати бюро?

  Адвокатське бюро надає широкий спектр юридичних послуг, допоможе знайти оптимальне рішення у врегулюванні:

  • сімейних суперечок;
  • адміністративних справ;
  • конфліктів при отриманні страхових виплат;
  • стягнення заборгованостей;
  • земельних конфліктів;
  • порушень у виконанні виконавчого провадження.

  Більш розгорнуту інформацію про види послуг ви знайдете на офіційному сайті компанії.


Хочете задати питання адвокату безкоштовно? Скористайтеся формою нижче та отримайте відповідь на Ваше запитання.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *