Сімейний адвокат

Сімейний адвокат надає юридичну допомогу в судовому вирішенні конфліктів між чоловіком та жінкою, в тому числі, й між тими, хто вже знаходиться у розлученні. «Адвокатське бюро Сергія Лисенка» комплексно відстоює інтереси своїх клієнтів, починаючи від розробки виграшної стратегії ведення справи у суді та закінчуючи контролем за виконанням судового рішення.

Якими справами займаються сімейні адвокати?

Сімейні адвокати займаються судовими справами, які пов’язані з шлюбно-сімейними відносинами. Це розірвання шлюбу, розподіл спільно нажитого майна, стягнення аліментів на утримання дітей, встановлення факту батьківства або позбавлення батьківських прав.

Послуги сімейного адвоката потрібні як жінці, так і чоловіку. Правозастосовна практика в Україні нерідко ставить чоловіка в свідомо нерівні права перед жінкою. Без ефективної юридичної допомоги він реально може зостатися без сім’ї, без дітей і без майна. Також бюро пропонує послуги адвокатів в кримінальних справах.

Задайте питання нашому адвокату

В чому полягає допомога адвоката по сімейним справам?

Головне завдання адвоката з сімейних справ полягає в вирішенні конфліктної ситуації на користь його клієнта. Або, якщо це неможливо з об’єктивних обставин, мінімізувати негативні наслідки судового рішення для клієнта.

«Адвокатське бюро Сергія Лисенка» надає комплексну юридичну допомогу в судовому вирішенні сімейних конфліктів. Так, наші адвокати під час консультування детально з’ясують в клієнта суть виниклого конфлікту, вивчають надані документи та розробляють оптимальну стратегію ведення судового процесу. При розробці стратегії обов’язково будуть знайдені слабкі місця в позиції клієнта і запропоновані засоби їх усунення.

Після підписання договору на надання адвокатських послуг наші адвокати допоможуть написати:

 • позовну заяву до суду першої інстанції, в якій буде розкрита суть справи та позиція позивача;
 • запити до державних органів та комерційних установ, мета яких отримати важливу інформацію, яка необхідна для доведення правової позиції клієнта в суді;
 • заяви до компетентних державних органів, мета яких залежить від конкретної ситуації та може полягати в обмеженні спілкування відповідача з дітьми або навіть надання їм охорони, накласти тимчасовий арешт на спільне нажите майно – рухоме та нерухоме.

Активна юридична допомога адвоката може значно покращити навіть явно слабку позицію. Так, в переважній більшості випадків при розлученні діти залишаються з матір’ю. Але кваліфікована допомога адвоката може фактично нівелювати таке рішення за рахунок того, що діти зможуть без обмежень спілкуватись з батьком у будь-який зручний для них час.

Особливості послуг адвоката в складанні позовних заяв та судових засіданнях

При складанні позовної заяви адвокат докладно викладає суть справи. При розлучені в позовній заяві описується сімейний конфлікт, чому він виник та причини неможливості далі проживати в шлюбі з відповідачем. Можуть бути вказані інші причини для розірвання шлюбу, як то ув’язнення відповідача на тривалий термін, проживання його в іншій сім’ї, відсутність будь-яких відомостей про його фактичне місцеперебування.

У судових справах з позбавлення батьківських прав у позовній заяві вказуються факти насильства по відношенню до дитини, асоціальної поведінки відповідача, хронічного алкоголізму і наркоманії, намагання експлуатувати дитину, примусу до жебракування або бродяжництва. Можлива реєстрація позовної заяви, в якій вимагається одночасно і позбавити батьківських прав у відповідача, і примусити його до виплати аліментів. Це дозволяється українським законодавством.

Поширені запитання
 • Сімейний адвокат - яка ціна консультації?

  Наші ціни консультування по сімейним справам - 400 грн за перші півгодини, а по розподілу майна - 800 грн за перші півгодини. Далі вартість консультації складає - 1000 грн за кожну наступну годину. Складання позовної заяви щодо розлучення або стягнення аліментів - від 1,5 тисяч грн. Ведення справи у суді без присутності адвокатів на судових засіданнях - від 2,5 тисяч грн. Присутність адвоката на судових засіданнях буде коштувати від 5 тисяч грн для кожної інстанції. Присутність адвоката тільки на одному судовому засіданні буде коштувати від 1,5 тисяч грн. Разове складання заяв, скарг, клопотань - від 250 грн.

 • Де знайти сімейного адвоката Київ?

  Адвокатське бюро «Сергія Лисенка» надає кваліфіковану юридичну допомогу у справах з сімейного права в м. Київ. Ми знаходимося за адресою: м. Ірпінь, вул. Мінеральна, 7-Е, оф. 1002. Попередню консультацію ми можемо надати за телефоном: +380-44-298-17-87.

 • Якими справами займається адвокат по сімейним спорам?

  Сімейний адвокат надає юридичну допомогу при судовому розірванні шлюбу, встановленні аліментних виплат на утримання дитини або перегляд їхніх розмірів, встановлення місця проживання дитини. Також допомога сімейного адвоката буде корисна при розподілі спільного майна, встановленні графіку побачень з дитиною та отримання дозволу на виїзд дитини за кордон. Його допомога буде обов’язкова в судовому засіданні щодо позбавлення батьківських прав або встановлення факту батьківства.

У справах по розлученню, встановленню та стягненню аліментів, позбавленню батьківських прав українське судочинство сформувало єдиний підхід до даної категорії справ. Тому виграти такі сімейні справи при наявності вагомих доказів достатньо легко. Судове рішення ухвалюється за два, максимум, за три засідання.

На відміну від справ по розподілу майна. Майнові спори можуть тягнутися роками. Адвокати обох сторін під час судових засідань окреслять коло майна, яке було придбане подружжям під час шлюбу, зафіксують розміри грошових коштів, що знаходяться на банківських депозитах. Після цього суд приймає рішення про порядок розподілу цього майна.

Українське законодавство рекомендує розподіляти спільне майно порівну між чоловіком та жінкою. Але судді у сімейних справах по майновим спорам беруть до уваги ще права дітей на спільне майно. Завдання «Адвокатського бюро Сергія Лисенка» – витребувати найкращі умови для дітей при розподілу нерухомого майна (квартир, заміських будинків, дач та ін.).

Переваги надання адвокатських послуг в бюро «Сергія Лисенко»

«Адвокатське бюро Сергія Лисенка» має багатий досвід успішного вирішення сімейних спорів на користь своїх клієнтів. Ми надаємо кваліфіковану юридичну допомогу в судових справах, пов’язаних з розірвання шлюбу, розподілу майна та встановленню розмірів аліментних виплат. Наші адвокати з сімейного права успішно вирішують спори щодо місця проживання дитини, графіку його побачень з батьком чи отримання дозволу на виїзд неповнолітнього за кордон.

Вартість послуг адвоката по сімейних справах

Вартість комплексної юридичної допомоги адвоката по сімейних справах в «Адвокатському бюро Сергія Лисенка» починається від 2,5 тисяч грн. За цю суму юрист буде готувати для кожного судового засідання всі необхідні документи – заяви, клопотання, запити та ін. Але в залежності від домовленостей, юрист бюро може не бути присутнім в судових засіданнях.

Якщо ви бажаєте, щоб наш юрист був присутнім на кожному судовому засіданні, то такі послуги адвоката будуть вже коштувати дорожче. При цьому можлива відсутність клієнта у залі суду. Це буде доречно, якщо спілкування або навіть присутність з відповідачем в одному приміщенні викликає у клієнта сильні моральні страждання. Точну вартість встановити важно, оскільки вона витікає з багатьох факторів, нижче приведена приблизна вартість полслуг сімейного адвоката.

Послуга Вартість Примітка
Консультація з сімейних справ від 800 грн
Представництво інтересів позивача або відповідача в суді (комплексно) від 5 000 грн За кожну інстанцію
Представництво інтересів позивача або відповідача в суді (в одному засіданні) від 1 500 грн
Складання заяв, скарг, клопотань від 250 грн
Досудове врегулювання спорів від 3 000 грн
Супровід виконавчого провадження від 3 000 грн
Адвокатський запит 1 000 грн
 • Будь-яка консультація розрахована на основі її тривалості до 30 хв. За кожну наступну годину доплата в розмірі 1 000 грн/годину
 • Окремо оплачуються накладні витрати, пов’язані з веденням справи, в тому числі поштові, канцелярські та інші необхідні для виконання справи витрати
 • Як правило судові засідання на стадії судового розгляду оплачуються додатково до суми гонорару
Задайте питання нашому адвокату