Адвокат потерпілого

У судовому процесі адвокат відстоює інтереси потерпілого. Його головне завдання – домогтися максимальної компенсації за завдані матеріальні та моральні збитки, а також призначення справедливого покарання винній особі за вчинений злочин. До початку судового процесу контроль розслідування здійснює адвокат по кримінальним справам, щоб вона не затягувалася та належно розслідувалася.

Чи потрібен потерпілому в кримінальній справі адвокат?

Згідно Конституції України кожна людина має право на захист в кримінальному процесі. Тому державою надається кожному підсудному безкоштовний захисник. При цьому мається на увазі, що права потерпілого в кримінальній справі будуть відстоювати працівники прокуратури. Але у прокурора під час судового процесу задача дещо інша – довести вину обвинуваченого, а не відстоювати права потерпілого.

Тому в кримінальному провадженні потерпілому теж потрібен адвокат, який буде відстоювати його права та інтереси. Адвокат потерпілого в судовому процесі виступає третьою стороною. Його доводи та докази приймаються суддею та впливають на його рішення щодо вироку.

  Задайте питання нашому адвокату

  Які послуги потерпілому надає адвокат по кримінальним справам?

  Адвокат потерпілого починає відстоювати права клієнта ще до початку розгляду процесу у суді. Він заперечує відмову в реєстрації заяви про кримінальне правопорушення, подає скаргу щодо навмисного затягування слідства, подає скаргу щодо бездіяльності слідства або суду щодо роз’яснення потерпілому його прав або в відомі у знайомстві з матеріалами справи.Послуги адвоката в Києві та околицях можна отримати в бюро “Сергія Лисенко”.

  Постійна присутність адвоката значно пришвидшує розслідування справи клієнта, її оформлення робітниками прокуратури та передачі до суду. Перед початком та під час судового процесу представник потерпілого:

  • допомагає скласти позовну заяву, в якій буде вказані розміри компенсації заподіяної моральної та матеріальної шкоди;
  • за бажанням потерпілого організує процедуру примирення з обвинуваченим;
  • представляє інтереси потерпілого під час судового розгляду;
  • взаємодіє з експертами під час проведення експертизи;
  • оскаржує рішення досудового слідства та суду.

  Головна мета адвоката – відстояти інтереси клієнта та домогтися повної компенсації від підсудного за завдану шкоду.

  Поширені запитання
  • Яка ціна консультації адвоката для потерпілого по кримінальній справі?

   Ціна консультації в Адвокатському бюро «Сергія Лисенка» без вивчення матеріалів кримінальної справи складає 800 грн, з вивченням матеріалів справи - 1000 грн. Матеріали надає замовник.

  • Де знайти адвоката для потерпілого Київ?

   Позивач може отримати професійну адвокатську допомогу за адресою: м. Ірпінь, вул. Мінеральна, 7-Е, оф. № 1002, в Адвокатському бюро «Сергія Лисенка».

  • Як держава захищає інтереси потерпілих в кримінальних справах?

   Потерпілий має право на компенсацію завданої моральної та матеріальної шкоди. Але, по-перше, прокурор лише в окремих випадках має право пред'явити позов в інтересах потерпілого (зазвичай такий позов має пред'являти сам потерпілий і відстоювати його в суді). По-друге, прокурори, які виступають в судовому засіданні від імені держави, часто-густо до відстоювання прав позивача відносяться формально. Вони визначають явно занижену суму компенсації, яка не відповідає розміру завданої шкоди. Завдання адвоката - витребувати для потерпілого повну сумну компенсації за завдане правопорушення. Якщо на це буде потреба, адвокат надасть доказову базу, що підтверджує розмір завданої шкоди.

  • Чи може потерпілий від'їжджати з міста чи за кордон?

   Потерпілий може виїжджати за межі міста та за кордон за двох умов. По-перше, якщо слідчі органи завершили з ним всі процесуальні дії. По-друге, якщо він письмово доручив своєму адвокату представляти його інтереси на час досудового слідства та під час судового провадження.

  Чому клієнти обирають «Адвокатське бюро Сергія Лисенко»?

  «Адвокатське бюро Сергія Лисенка» надає професійну юридичну допомогу в судах Ірпеня, Києва та місцях Київської області. Ми сумлінно відстоюємо права потерпілих на етапах досудового слідства та під час судового розгляду. Допомога наших адвокатів дійсно допомагає потерпілим витребувати максимальну суму компенсації за завдану матеріальну та моральну шкоду.

  Вартість юридичних послуг для потерпілого в кримінальних справах

  Вартість адвоката з прав потерпілого залежать від завдань, які він повинен вирішувати під час досудового розслідування та судового розгляду справи по суті. Точну суму гонорару можна сказати тільки піля ознайомлення адвоката з всіми елементами справи, приблизні ціни приведені в таблиці нижче

  Послуга Вартість Примітка
  Консультація з кримінальних справ без вивчення матеріалів справи від 800 грн
  Консультація з кримінальних справ з вивченням матеріалів справи від 1 000 грн Матеріали надає замовник
  Складання документів в кримінальному провадженні (скарги, заяви, клопотання) від 800 грн
  Складання цивільного позову в кримінальному провадженні від 1 500 грн
  Захист інтересів в адміністративному провадженні (ст. 130 КупАП) від 5 000 грн
  Представництво інтересів потерпілого в кримінальному провадженні (комплексно) на стадії досудового розслідування від 10 000 грн
  Представництво інтересів потерпілого в кримінальному провадженні (комплексно) на стадії судового розслідування від 10 000 грн За кожну інстанцію
  Надання правової допомоги потерпілому під час проведення слідчих дій / в судовому засіданні від 2 000 грн За одну дію до 3-х годин
  • Будь-яка консультація розрахована на основі її тривалості до 30 хв. За кожну наступну годину доплата в розмірі 1 000 грн/годину
  • Окремо оплачуються накладні витрати, пов’язані з веденням справи, в тому числі поштові, канцелярські та інші необхідні для виконання справи витрати
  • Як правило судові засідання на стадії судового розгляду оплачуються додатково до суми гонорару

   Задайте питання нашому адвокату


   1
   Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber Задавайте питання в Facebook