Адвокат з розлучень

Адвокатське бюро «Сергія Лисенка» пропонує кваліфіковану юридичну допомогу в судових справах з приводу розлучення (розірвання шлюбу). Наші юристи успішно захищають інтереси своїх клієнтів в судах м. Київ і Київської області. Вартість послуг адвоката в судових справах з розлучення є одними з найвигідніших в столичному регіоні.

Як розірвати шлюб – варіанти розлучення

Розірвати шлюб згідно Сімейного кодексу України можна за обопільною згодою подружжя або за ініціативою тільки чоловіка чи жінки. Якщо в шлюбі у подружжя не має дітей та розірвання шлюбу відбувається за обопільної згодою, то розірвати шлюб можливо за спрощеною процедурою в органах РАЦС.

Якщо у подружжя є діти та спільно нажите майно, а розлучення відбувається з ініціативі тільки жінки або чоловіка, то в такому випадку розірвання шлюбу відбувається в судовому порядку. В суді розподіляється між подружжям спільно нажите майно, вирішується з ким залишаться діти, визначається розмір аліментів, встановлюється порядок відвідування дітей та інші суперечливі питання.

Задайте питання нашому адвокату

Як проходить розлучення через суд?

Суд по розлученню відбувається в кілька етапів – підготовка позовної заяви та інших важливих документів, безпосередньо судовий процес, вступ судового рішення в законну силу.

Вже при підготовці до судових засідань вам потрібна адвокатська допомога. По-перше, треба правильно написати позовну заяву. Інколи самостійно складені заяви, повертаються судом, з формальних ознак та не відповідності їх за формою вимогам процесуального закону. Адвокат з розлучень правильно складе позовну заяву, а також підготує інші документи, що мають значення для розгляду справи в суді.

Присутність адвоката на судовому засіданні також обов’язкове. Саме він повинен надавати докази правоти свого підзахисного або підзахисної, а також спростовувати доводи протилежної сторони. Допомога адвоката при розлученні необхідна, перш за все, при розподілі спільного нажитого майна і для позбавлення батьківських прав.

Переваги адвокатського бюро «Сергія Лисенко»

Адвокатське бюро «Сергія Лисенка» надає професійну юридичну допомогу з питань розлучення. Ми успішно відстоюємо інтереси клієнтів в судах Києва та області. Наші юристи не тільки напишуть позовну заяву, але й підготують пакет документів, необхідний для відстоювання інтересів клієнта під час судових засідань.

Поширені запитання
 • Адвокат розлучення - яка ціна консультації?

  Усна консультація буде коштувати від 800 грн за 30 хвилин.

 • Скільки коштують послуги адвоката при розлученні?

  Розцінки юриста будуть залежить від складності завдань, які він повинен вирішити для розірвання шлюбу на найкращих умовах для клієнта. Присутність юриста в якості доповідача на одному судовому засіданні буде коштувати від 1500 грн в судах, що знаходяться в Ірпені, та 2400 грн в судах, що знаходяться в Києві.

 • Який термін розлучення через РАЦС?

  Строк розгляду заяви про розірвання шлюбу в РАЦС - 1 місяць. Це вимога Сімейного кодексу України. Розірвання шлюбу через РАЦС можливе тільки у випадку, якщо у подружжя не має дітей, а розірвати шлюб бажають і чоловік, і жінка.

 • Як потрапити на консультацію адвоката по розлученню?

  Ви можете завітати до бюро Сергія Лисенка за адресою: м. Ірпінь, вул. Мінеральна, 7-Е, оф. № 1002. Або надіслати запит на юридичну допомогу на електронну скриньку office@absl.org.ua.

За бажанням клієнтів юристи можуть безпосередньо бути присутніми на судових засіданнях або відстежувати процес розлучення дистанційно. В останньому випадку вони будуть готувати документи, які були затребувані суддею.  Адвокати бюро надають послуги не тільки при розлученні, ви можете звернутись за консультацією по аліментах, з питань спадщини або інших цивільних, сімейних та кримінальних питань.

Вартість консультації та послуг адвоката при розлученні

Вартість послуг адвоката від юридичної компанії «Сергія Лисенка» – одна з найкращих в київському регіоні. Але треба розуміти, що неможливо відразу сказати, скільки коштують послуги юриста зі процесів розлучення подружжя. Остаточна ціна буде сформулювала після оцінки складності справи.

Послуга Вартість Примітка
Консультація з розлучення від 400 грн
Складання позовної заяви про розірвання шлюбу від 1 500 грн
Комплексне ведення справи про розірвання шлюбу (“під ключ”) без участі в судових засіданнях 2 500 грн
Представництво інтересів позивача або відповідача в суді (комплексно) від 5 000 грн За кожну інстанцію
Представництво інтересів позивача або відповідача в суді (в одному засіданні) від 1 500 грн
Складання заяв, скарг, клопотань від 250 грн
Досудове врегулювання спорів від 3 000 грн
Супровід виконавчого провадження від 3 000 грн
Адвокатський запит 500 грн
 • Будь-яка консультація розрахована на основі її тривалості до 30 хв. За кожну наступну годину доплата в розмірі 1 000 грн/годину
 • Окремо оплачуються накладні витрати, пов’язані з веденням справи, в тому числі поштові, канцелярські та інші необхідні для виконання справи витрати
 • Як правило судові засідання на стадії судового розгляду оплачуються додатково до суми гонорару

Задайте питання нашому адвокату