Адвокат з розлучень

Адвокатське бюро «Сергія Лисенка» пропонує кваліфіковану юридичну допомогу в судових справах з приводу розлучення (розірвання шлюбу). Наші юристи успішно захищають інтереси своїх клієнтів в судах м. Київ і Київської області. Вартість послуг адвоката в судових справах з розлучення є одними з найвигідніших в столичному регіоні.

Як розірвати шлюб – варіанти розлучення

Розірвати шлюб згідно Сімейного кодексу України можна за обопільною згодою подружжя або за ініціативою тільки чоловіка чи жінки. Якщо в шлюбі у подружжя не має дітей та розірвання шлюбу відбувається за обопільної згодою, то розірвати шлюб можливо за спрощеною процедурою в органах РАЦС.

Якщо у подружжя є діти та спільно нажите майно, а розлучення відбувається з ініціативі тільки жінки або чоловіка, то в такому випадку розірвання шлюбу відбувається в судовому порядку. В суді розподіляється між подружжям спільно нажите майно, вирішується з ким залишаться діти, визначається розмір аліментів, встановлюється порядок відвідування дітей та інші суперечливі питання.

  Задайте питання нашому адвокату

  Розлучення подружжя при наявності дітей

  Розлучення подружжя при наявності дітей відрізняється від розірвання шлюбу, в якому немає спільно нажитих дітей. Без дітей процедура розлучення проводиться через РАГС, з дітьми розірвання шлюбу відбувається тільки в судовому порядку. Судові засідання проходять з обов’язковою участю адвокатів по розлученню.

  Адвокати в ході шлюборозлучного процесу відстоюють законні права свого наймача. Перш за все, це відноситься до справедливого розділу спільно нажитого майна. Але якщо в шлюборозлучному процесі бере участь третя сторона – діти – завдання адвоката розширюються захистом інтересів дітей:

  • Майнові інтереси (виділення частини нерухомого майна, яке було спільно нажите подружжям за час перебування в шлюбі);
  • Визначення одного з подружжя, де будуть проживати і на утриманні якого будуть неповнолітні діти. При досягненні 14-річного віку дитина сама визначає, з ким – з мамою або з татом – віна залишиться жити після розлучення. Якщо діти не досягли вказаного віку, то місце проживання неповнолітніх – з мамою або з татом – визначає суд;
  • Визначення суми аліментів, який виплачує чоловік (дружина) на утримання неповнолітніх дітей;
  • Час і порядок зустрічі з дітьми одного з батьків, з яким вони не проживають. Цю ситуацію найкраще прописати в судовому рішенні щодо припинення шлюбу, щоб надалі не було ніяких спекуляцій.

  Розірвання шлюбу в суді – це цивільний процес, тому на відміну від кримінального права в ньому немає безкоштовних адвокатів від держави. Тому перед розлученням вам слід найняти адвоката. Він не тільки представлятиме ваші інтереси в суді, але підготує всі необхідні документи для початку шлюборозлучного процесу (заяву) і для відстоювання ваших інтересів в суді. Щоб виграти справу в суді, необхідно підтвердити вашу позицію документально. На кожне питання судді або протилежного боку у вас повинен бути підготовлений відповідний документ. І в цьому вам допоможе адвокат.

  Обов’язково дізнайтеся, скільки коштують юридичні послуги адвокатів в адвокатському бюро Сергія Лисенка по розірванню шлюбу у подружжя. Наша ціна – найкраща в Україні. Оплата роботи наших адвокатів залежить виключно від складності судового процесу, пов’язаного з розірванням шлюбу. Наші клієнти підтверджують, що кваліфікація наших адвокатів ні в чому не поступаються кваліфікації юристів кращих юридичних компаній Києва.

  Як проходить розлучення через суд?

  Суд по розлученню відбувається в кілька етапів – підготовка позовної заяви та інших важливих документів, безпосередньо судовий процес, вступ судового рішення в законну силу.

  Вже при підготовці до судових засідань вам потрібна адвокатська допомога. По-перше, треба правильно написати позовну заяву. Інколи самостійно складені заяви, повертаються судом, з формальних ознак та не відповідності їх за формою вимогам процесуального закону. Адвокат з розлучень правильно складе позовну заяву, а також підготує інші документи, що мають значення для розгляду справи в суді.

  Присутність адвоката на судовому засіданні також обов’язкове. Саме він повинен надавати докази правоти свого підзахисного або підзахисної, а також спростовувати доводи протилежної сторони. Допомога адвоката при розлученні необхідна, перш за все, при розподілі спільного нажитого майна і для позбавлення батьківських прав.

  Більше інформації можна дізнатись на Youtube каналі Адвокатського бюро “Сергія Лисенка”

  У данному відео ви можете подивитись коментар адвоката Сергія Лисенка стосовно теми “Як розірвати шлюб в Україні”.

  Переваги адвокатського бюро «Сергія Лисенко»

  Адвокатське бюро «Сергія Лисенка» надає професійну юридичну допомогу з питань розлучення. Ми успішно відстоюємо інтереси клієнтів в судах Києва та області. Наші юристи не тільки напишуть позовну заяву, але й підготують пакет документів, необхідний для відстоювання інтересів клієнта під час судових засідань.

  Поширені запитання
  • Адвокат розлучення - яка ціна консультації?

   Усна консультація буде коштувати від 800 грн за 30 хвилин.

  • Скільки коштують послуги адвоката при розлученні?

   Розцінки юриста будуть залежить від складності завдань, які він повинен вирішити для розірвання шлюбу на найкращих умовах для клієнта. Присутність юриста в якості доповідача на одному судовому засіданні буде коштувати від 1500 грн в судах, що знаходяться в Ірпені, та 2400 грн в судах, що знаходяться в Києві.

  • Який термін розлучення через РАЦС?

   Строк розгляду заяви про розірвання шлюбу в РАЦС - 1 місяць. Це вимога Сімейного кодексу України. Розірвання шлюбу через РАЦС можливе тільки у випадку, якщо у подружжя не має дітей, а розірвати шлюб бажають і чоловік, і жінка.

  • Як потрапити на консультацію адвоката по розлученню?

   Ви можете завітати до бюро Сергія Лисенка за адресою: м. Ірпінь, вул. Мінеральна, 7-Е, оф. № 1002. Або надіслати запит на юридичну допомогу на електронну скриньку office@absl.org.ua.

  За бажанням клієнтів юристи можуть безпосередньо бути присутніми на судових засіданнях або відстежувати процес розлучення дистанційно. В останньому випадку вони будуть готувати документи, які були затребувані суддею.  Адвокати бюро надають послуги не тільки при розлученні, ви можете звернутись за консультацією по аліментах, з питань спадщини або інших цивільних, сімейних та кримінальних питань.

  Вартість консультації та послуг адвоката при розлученні

  Вартість послуг адвоката від юридичної компанії «Сергія Лисенка» – одна з найкращих в київському регіоні. Але треба розуміти, що неможливо відразу сказати, скільки коштують послуги юриста зі процесів розлучення подружжя. Остаточна ціна буде сформулювала після оцінки складності справи.

  Послуга Вартість Примітка
  Консультація з розлучення від 800 грн
  Складання позовної заяви про розірвання шлюбу від 2 500 грн
  Комплексне ведення справи про розірвання шлюбу (“під ключ”) без участі в судових засіданнях від 3 500 грн
  Представництво інтересів позивача або відповідача в суді (комплексно) від 5 000 грн За кожну інстанцію
  Представництво інтересів позивача або відповідача в суді (в одному засіданні) від 1 500 грн
  Складання заяв, скарг, клопотань від 250 грн
  Досудове врегулювання спорів від 3 000 грн
  Супровід виконавчого провадження від 3 000 грн
  Адвокатський запит 1 000 грн
  • Будь-яка консультація розрахована на основі її тривалості до 30 хв. За кожну наступну годину доплата в розмірі 1 000 грн/годину
  • Окремо оплачуються накладні витрати, пов’язані з веденням справи, в тому числі поштові, канцелярські та інші необхідні для виконання справи витрати
  • Як правило судові засідання на стадії судового розгляду оплачуються додатково до суми гонорару

   Задайте питання нашому адвокату


   1
   Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber Задавайте питання в Facebook