Адвокат з розлучень

Адвокатське бюро «Сергія Лисенка» пропонує кваліфіковану юридичну допомогу в судових справах з приводу розлучення (розірвання шлюбу). Наші юристи успішно захищають інтереси своїх клієнтів в судах м. Київ і Київської області. Вартість послуг адвоката в судових справах з розлучення є одними з найвигідніших в столичному регіоні.

Як розірвати шлюб – варіанти розлучення

Розірвати шлюб згідно Сімейного кодексу України можна за обопільною згодою подружжя або за ініціативою тільки чоловіка чи жінки. Якщо в шлюбі у подружжя не має дітей та розірвання шлюбу відбувається за обопільної згодою, то розірвати шлюб можливо за спрощеною процедурою в органах РАЦС.

Якщо у подружжя є діти та спільно нажите майно, а розлучення відбувається з ініціативі тільки жінки або чоловіка, то в такому випадку розірвання шлюбу відбувається в судовому порядку. В суді розподіляється між подружжям спільно нажите майно, вирішується з ким залишаться діти, визначається розмір аліментів, встановлюється порядок відвідування дітей та інші суперечливі питання.

Як проходить розлучення через суд?

Суд по розлученню відбувається в кілька етапів – підготовка позовної заяви та інших важливих документів, безпосередньо судовий процес, вступ судового рішення в законну силу.

Вже при підготовці до судових засідань вам потрібна адвокатська допомога. По-перше, треба правильно написати позовну заяву. Інколи самостійно складені заяви, повертаються судом, з формальних ознак та не відповідності їх за формою вимогам процесуального закону. Адвокат з розлучень правильно складе позовну заяву, а також підготує інші документи, що мають значення для розгляду справи в суді.

Присутність адвоката на судовому засіданні також обов’язкове. Саме він повинен надавати докази правоти свого підзахисного або підзахисної, а також спростовувати доводи протилежної сторони. Допомога адвоката при розлученні необхідна, перш за все, при розподілі спільного нажитого майна і для позбавлення батьківських прав.

Переваги адвокатського бюро «Сергія Лисенко»

Адвокатське бюро «Сергія Лисенка» надає професійну юридичну допомогу з питань розлучення. Ми успішно відстоюємо інтереси клієнтів в судах Києва та області. Наші юристи не тільки напишуть позовну заяву, але й підготують пакет документів, необхідний для відстоювання інтересів клієнта під час судових засідань.

За бажанням клієнтів юристи можуть безпосередньо бути присутніми на судових засіданнях або відстежувати процес розлучення дистанційно. В останньому випадку вони будуть готувати документи, які були затребувані суддею.  Адвокати бюро надають послуги не тільки при розлученні, ви можете звернутись за консультацією по аліментах, з питань спадщини або інших цивільних, сімейних та кримінальних питань.

Вартість консультації та послуг адвоката при розлученні

Вартість послуг адвоката від юридичної компанії «Сергія Лисенка» – одна з найкращих в київському регіоні. Але треба розуміти, що неможливо відразу сказати, скільки коштують послуги юриста зі процесів розлучення подружжя. Остаточна ціна буде сформулювала після оцінки складності справи.

Послуга Вартість Примітка
Консультація з розлучення від 400 грн
Складання позовної заяви про розірвання шлюбу від 1 500 грн
Комплексне ведення справи про розірвання шлюбу (“під ключ”) без участі в судових засіданнях 2 500 грн
Представництво інтересів позивача або відповідача в суді (комплексно) від 5 000 грн За кожну інстанцію
Представництво інтересів позивача або відповідача в суді (в одному засіданні) від 1 500 грн
Складання заяв, скарг, клопотань від 250 грн
Досудове врегулювання спорів від 3 000 грн
Супровід виконавчого провадження від 3 000 грн
Адвокатський запит 500 грн
  • Будь-яка консультація розрахована на основі її тривалості до 30 хв. За кожну наступну годину доплата в розмірі 1 000 грн/годину
  • Окремо оплачуються накладні витрати, пов’язані з веденням справи, в тому числі поштові, канцелярські та інші необхідні для виконання справи витрати
  • Як правило судові засідання на стадії судового розгляду оплачуються додатково до суми гонорару

Запитання – Відповідь

Адвокат розлучення – яка ціна консультації?
Усна консультація буде коштувати від 800 грн за 30 хвилин.

Скільки коштують послуги адвоката при розлученні?
Розцінки юриста будуть залежить від складності завдань, які він повинен вирішити для розірвання шлюбу на найкращих умовах для клієнта. Присутність юриста в якості доповідача на одному судовому засіданні буде коштувати від 1500 грн в судах, що знаходяться в Ірпені, та 2400 грн в судах, що знаходяться в Києві.

Який термін розлучення через РАЦС?
Строк розгляду заяви про розірвання шлюбу в РАЦС – 1 місяць. Це вимога Сімейного кодексу України. Розірвання шлюбу через РАЦС можливе тільки у випадку, якщо у подружжя не має дітей, а розірвати шлюб бажають і чоловік, і жінка.

Як потрапити на консультацію адвоката по розлученню?
Ви можете завітати до бюро Сергія Лисенка за адресою: м. Ірпінь, вул. Мінеральна, 7-Е, оф. № 1002. Або надіслати запит на юридичну допомогу на електронну скриньку office@absl.org.ua.