Адвокат по кредитах

Кредитування – один з ключових елементів розвитку економіки, що стимулює її зростання і дозволяє отримати послуги або товари за відсутності потрібної суми. Але позики видаються на платній основі, тому при наявності тимчасових складнощів можуть виникнути проблеми з обслуговуванням кредитів. У цьому випадку банк, що видав кредит, має право на стягнення пені або всієї суми заборгованості, що залишилася. У таких випадках законодавство передбачає стягнення в рахунок боргу майна або інших активів, що часто зачіпає інтереси позичальника.

Коли виникає необхідність допомоги адвоката за кредитами?

Ця послуга актуальна в разі, коли фізична або юридична особа передбачає, що не зможе зробити черговий платіж або вже має заборгованість. В ідеальному випадку юрист по банківськими кредитами необхідний ще до моменту утворення прострочення, але він може підключитися до вирішення проблеми на будь-якій стадії, включаючи розгляд питання на стадії судового розгляду або виконавчого провадження.

Допомога кредитного юриста найбільш ефективна на самій ранній стадії проблеми. Наприклад, на етапі, коли ще немає порушень чинного договору, можна розглянути можливість реструктуризації або рефінансування наявної заборгованості.

Це надасть кредитні канікули (коли немає потреби вносити платежі) і збільшить термін дії договору, що знижує щомісячну суму для оплати. У цих випадках банки самі часто йдуть назустріч клієнтам.

  Задайте питання нашому адвокату

  Якщо ситуація вже ускладнена і справа дійшла до судового засідання, то кваліфікований адвокат з кредитних питань захистить законні інтереси фізичної або юридичної особи, а також може дати консультацію по бізнесу.

  Фізична особа зможе потенційно отримати розстрочку на погашення боргу, не втрачаючи своє майно. Компанія ж зможе зберегти і продовжити діяльність, і не втратить все обладнання чи інші активи, які можуть бути продані за безцінь на аукціоні.

  Як проходить консультація адвоката по банківських кредитах?

  Перш ніж зайнятися конкретною справою, адвокат по кредитах проводить первинну консультацію в офісі, в рамках якої відбувається знайомство з наявною ситуацією. Для цього на зустрічі клієнту бажано мати при собі:

  • оригінал або копію кредитного договору для вивчення умов, а також аналізу на відповідність законодавству;
  • графік скоєних платежів для оцінки утворилася на сьогоднішній день заборгованості;
  • історію листування або іншої взаємодії між банком і позичальником, який прострочив іпотечний або будь-який інший кредит.

  На стадії вивчення документів досвідчений адвокат по банківським справам визначає законність дій з іншого боку. Це важливий момент, з огляду на, що в договорі можуть бути прописані «кабальні умови», можуть мати місце погрози з боку співробітників банку або колекторського агентства, куди вже передано справу. У загальному випадку, юридична консультація оцінить загальну ситуацію, загальні перспективи розгляду справи і визначить план подальших дій.

  Допомога юриста по кредитам в суді

  Стягнення заборгованості по проблемних кредитах через судові інстанції – традиційна процедура. Причина в необхідності отримання відповідного рішення для передачі даних в органи примусового стягнення. Розгляд у суді вимагає великого обсягу знань через ризик порушення прав позичальника.

  На практиці поширені такі проблеми:

  • спроба стягнення підвищених відсотків, штрафів або пені за прострочені платежі;
  • накладення арешту на майно, ринкова ціна якого більше сформувалася заборгованості;
  • опротестування суми кредитного договору, яку банк хоче стягнути з спадкоємця;
  • оспорювання договору поручительства.

  Грамотний банківський юрист при розгляді справи стягнення боргу по кредиту допоможе домогтися комфортних умов для клієнта, включаючи розстрочку на погашення позики, списання частини заборгованості, пені або штрафів. Для цього є обов’язковими знання законодавства і специфіки роботи судових органів в цій сфері.

  Яке майно не можуть забрати в сплату кредиту?

  Законодавство дозволяє вести стягнення в рахунок погашення кредитних зобов’язань майна боржника. Однак передбачено перелік предметів, які не можуть бути описані виконавцями і стягнуті. На сьогодні діє список від 2016 року, в який входять:

  • предмети щоденного побуту (одяг, взуття, дитячі речі, постільну білизну);
   лікарські препарати та інші предмети медичного призначення;
  • частина меблів (одна шафа і стіл на сім’ю, ліжко і стілець на кожного члена сім’ї);
  • частина побутової техніки (один телевізор і ПК на сім’ю, один мобільний телефон на кожного з членів сім’ї);
  • сільськогосподарський інвентар;
  • запас палива, необхідний для опалення та приготування їжі протягом опалювального сезону;
  • предмети релігійних культів;
  • грошові кошти, необхідні для покупки продуктів харчування, і т. ін.

  Конкретний перелік можна дізнатися безпосередньо з постанови. Також його може надати ваш юрист по кредитним суперечкам в Києві. Не відкладайте проблеми на довгий термін – при своєчасному зверненні можна знайти рішення проблеми без переходу до опису майна.

  Що входить в послуги юриста по спорах з банком?

  Конкретний перелік залежить від ситуації і стадії, на якій необхідна юридична допомога. У загальному випадку вона включає:

  • загальні консультації для оцінки ситуації та складання плану дій;
  • ведення переговорів і листування з банківською установою на предмет розгляду проблеми у взаємовигідній напрямку;
  • представлення інтересів клієнта в судових інстанціях;
  • подача апеляції на винесене рішення;
  • відстоювання інтересів в рамках ведення виконавчого провадження.

  Скільки може коштувати допомогу по кредитних питань? Все залежить від специфіки ситуації, занедбаності проблеми, суми кредиту, а також інших моментів.

  Вартість послуг адвоката по кредитних справах в бюро «Сергія Лисенка»

  Що стосується фінансової сторони питання, розгляд справи по вирішенню проблемних кредитних зобов’язань становить від 5000 гривень за кожну інстанцію. Перед співпрацею проводиться первинна консультація по кредитах, яка буде безкоштовною при наданні наступних послуг. При цьому можлива зміна ціни в кожну зі сторін в залежності від специфіки.

  Звертаючись за порадою і допомогою в бюро «Сергія Лисенка», ви отримуєте:

  • доступну ціну на послуги кредитного адвоката і індивідуальний підхід;
  • досвід успішного вирішення складних кейсів;
  • чесність по відношенню до клієнта;
  • відстоювання інтересів на всіх етапах роботи.
  Послуга Вартість Примітка
  Вартість консультації від 800 грн
  Вартість складання позову від 2 500 грн
  Вартість комплексного представництва інтересів позивача або відповідача в суді від 5 000 грн за кожну інстанцію
  Вартість представництва інтересів позивача або відповідача в суді від 1 500 грн

  Якщо вам потрібен юрист по кредитах вже зараз, зв’яжіться за телефоном, вказаним в контактах або просто залиште заявку. Консультанти підкажуть вам, скільки коштують послуги в Києві і дадуть відповідь на інші питання, що цікавлять вас питання. І пам’ятайте, що недорогий адвокат має менші шанси на успішне вирішення справи.

  Поширені запитання
  • Як отримати юридичну консультацію адвоката по кредитах?

   Зв'яжіться з фахівцями по телефону, залиште замовлення онлайн або зверніться в офіс безпосередньо. Адвокати бюро «Сергія Лисенка» проведуть аналіз кредитного договору і дадуть відповідь на всі питання.

  • Що робити, якщо банк подав до суду?

   В першу чергу, зібратися з думками і готуватися до професійної захисту інтересів. Часто банки лякають зверненням до суду і доходять до нього, але кількість подібних розглядів у будь-якого кредитного установи велике, тому зазвичай вони мають проблеми при підготовці документів та доказової бази. На цьому у юриста з'являється гарний поле для маневру і відстоювання інтересів клієнтів.

  • Яке майно не можуть забрати в сплату кредиту?

   Повний перелік типів майна наведено в законі «Про виконавче провадження» №1404-VIII від 2 червня 2016 року.

  • Які повноваження мають колектори?

   Їх права дуже обмежені законодавством, тому, фактично, вони не можуть нічого зробити при наявності знання законодавства позичальника, професійної допомоги адвоката.

  • Що робити, якщо суд наклав арешт на майно?

   Для початку важливо розібратися із законністю цієї процедури, а потім вжити заходів для опротестування цього рішення. Часто подібний арешт робиться судом «із запасом», тому шанси для успішного зняття арешту великі.

  • Чи можна визнати кредитний договір недійсним?

   Так, якщо він не відповідає законодавству, був укладений з порушеннями або по ряду інших причин. Для цього адвокату необхідно вивчити конкретну ситуацію і знайти можливі вузькі місця.

   Задайте питання нашому адвокату


   1
   Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber Задавайте питання в Facebook