Адвокат по кримінальним справам

Кримінальне право дає визначення факту злочину і обвинуваченого, визначає порядок проведення досудового розслідування та судового розгляду справи. У разі доведення провини до обвинуваченого застосовуються заходи примусу, в тому числі може бути застосований такий вид покарання, як позбавлення волі на певний строк, або довічне позбавлення волі. Але обвинувачений має право на професійний захист адвоката. У разі якщо людина не має коштів на адвокатський захист, держава надає йому безкоштовного захисника. Але все ж найбільш ефективний захист по кримінальній справі надає захисник, який за свою працю отримує гонорар.

Ситуації, в яких потрібен кримінальний адвокат

Кримінальний адвокат стає на потребу вже в той момент, коли особа дізналася, що може набути статусу підозрюваного. Як правило це стає зрозуміло ще під час виклику на допит як свідка або на етапі відібрання пояснень працівниками поліції чи інших правоохоронних органів.

Коли громадянин офіційно отримує статус підозрюваного до нього можуть проводитись процесуальні дії – особисті обшуки та обшуки його житла, вилучення майна та коштів у якості речових доказів, проведення експертиз тощо. Головне, до підозрюваного може бути застосоване обмеження волі, для чого його помістять до слідчого ізолятору.

Захист адвоката від самого початку розслідування робить неможливим скоєння будь-яких протиправних дій з боку слідства. В практиці «Адвокатського бюро «Сергія Лисенка» є чимало кримінальних справ, які «розсипалися» і не дійшли до суду саме через адвокатський контроль за діями слідства. В бюро “Сергія Лисенко” також можна отримати послуги сімейного адвоката.

Задайте питання нашому адвокату

В чому полягає допомога адвоката у кримінальному провадженні?

Для повноцінного захисту свого клієнта законодавство надає адвокату наступні права. Під час слідства та при взятті під варту підозрюваного – необмежений час на спілкування наодинці. Навіть родичі не мають право спілкуватися з обвинуваченим без присутності або контролю працівників слідчого ізолятору та попередньої письмової згоди слідчого в справі на таке побачення.

Адвокат безпосередньо бере участь у всіх слідчих діях та має можливість їх відеофіксації. Слідчі зобов’язані заздалегідь повідомити адвоката про час та місце проведення процесуальних дій. Якщо захисник не отримав цю інформацію або отримав її у термінах, за які він не може приїхати на місце проведення слідчих дій, то це надає йому право оскаржити законність отриманої доказової бази.

Поширені запитання
 • Адвокат по криміналу - яка ціна консультації?

  Консультації по кримінальних справах в Адвокатському бюро «Сергія Лисенка» коштують без ознайомлення з матеріалами справи - 800 грн за перші півгодини. З ознайомленням з матеріалами справи - 1000 грн. Якщо консультація йде більше ніж півгодини, то її вартість розраховується із формули: кожна година - 1000 грн.

 • Де знайти адвоката по кримінальним справам Київ?

  Знайти кваліфіковану юридичну допомогу, яка знадобиться в кримінальному процесі в м. Київ (Україна) ви можете у нас - в Адвокатському бюро «Сергія Лисенка». Ми знаходимося за адресою: м. Ірпінь, вул. Мінеральна, 7-Е, оф. № 1002. Ми надаємо послуги по місту Києву та Київській області.

 • Чому важливо звернутися до адвоката в кримінальному судочинстві якомога раніше?

  Кримінальні справи обов’язково потребують захисту адвоката відразу, як вам було пред’явлено підозру щодо скоєння злочину. Адвокатська допомога стане найкращою гарантією дотримання прав підозрюваного, своєчасного виконання слідчих дій тощо. Незаконне затягування слідства - це один із засобів тиску на підозрюваного, особливо, якщо той сидить за ґратами. Запам’ятайте, чим раніше адвокат візьметься за справу, тим вищі шанси на те, що підозрюваний отримає менший термін або з нього знімуть усі звинувачення.

Адвокат вивчає всі матеріали справи – докази, покази свідків, висновки експертів та ін. Без цього неможливо побудувати повноцінний захист. Він веде власне розслідування. Докази отримані під час адвокатського розслідування суд зобов’язаний прийняти до розгляду.

Якщо захисник знайде неспростовані докази невинності свого підопічного, то це примусить суддю зняти всі звинувачення та звільнити громадянина з-під варти у залі суду. Він також має право оскаржити судове рішення у вищій інстанції. Але треба розуміти, що всіма цими правами адвокат буде активно користуватись тільки у тому випадку, коли він за свою працю отримує гонорар.

Особливості послуг адвоката в судовому засіданні, при допиті та обшуку

При розгляді справ у кримінальному судочинстві адвокати «Бюро Сергія Лисенка» надають наступну правову допомогу:

 • захищають права та інтереси клієнтів;
 • оскаржують усі процесуальні дії слідства, ставлять питання про їх законність;
 • проводять судовий допит свідків та експертів з ціллю дискредитувати їх свідчення;
 • знаходять свідків захисту та організовують їх виклик до суду для надання показань безпосередньо суду під час розгляду справи.

У разі винесення обвинувального вироку адвокат у встановлені законодавством строки готує апеляційну скаргу для перегляду вироку апеляційного суду.

Допомога адвоката перед та під час допиту – це роз’яснення прав клієнта та стратегії його поведінки, надання психологічного захисту та припинення будь-яким спробам тиску по відношенню до клієнта.

Допомога адвоката при обшуку полягає у тому, що він вивчає ухвалу суду про обшук, а саме – що мають право вилучати слідчі, строк дії постанови, хто має право проводити обшук та інші обставини. Він виконує відеофіксацію проведення обшуку та рекомендує клієнту, як діяти під час обшуку, як відповідати слідчим на їх запитання та ін.

За потреби захисник вносить в протокол проведення обшуку усі правопорушення слідчих. Далі його допомога буде полягати в оскаржені законності вилучення речових доказів.

Підприємство також може стати об’єктом кримінального переслідування. Допомога, яку надасть «Адвокатське бюро «Сергія Лисенка» під час проведення обшуку в приміщенні комерційної фірми, буде полягати у роз’ясненні працівникам фірми їх прав та стратегії поведінки

Адвокат, як представник юридичної особи, робить все можливе для захисту бізнес-інтересів свого клієнта. В протоколі обшуку обов’язково вказує на всі порушення слідчих та факти насильства щодо працівників фірми, якщо такі є. В подальшому вживає всіх можливих законних дій для мінімізації шкоди для фірми, що була заподіяна в результаті обшуку.

Вартість послуг адвоката у кримінальних справах

Вартість послуг адвоката у кримінальних справах в «Адвокатському бюро Сергія Лисенка»:

 • консультація усна чи письмова без вивчення матеріалів справи – 800 грн за перші півгодини;
 • консультація усна чи письмова з вивченням матеріалів справи (які надаються клієнтом) – 1000 грн за перші півгодини;

Наші адвокати надають кваліфіковану правову допомогу у кримінальній справі за найкращими цінами в Києві та області. Більш детальна вартість послуг приведена в таблиці:

Послуга Вартість Примітка
Консультація з кримінальних справ без вивчення матеріалів справи від 800 грн
Консультація з кримінальних справ з вивченням матеріалів справи від 1 000 грн Матеріали надає замовник
Складання документів в кримінальному провадженні (скарги, заяви, клопотання) від 800 грн
Складання цивільного позову в кримінальному провадженні від 1 500 грн
Захист інтересів в адміністративному провадженні (ст. 130 КупАП) від 5 000 грн
Захист інтересів підозрюваного на стадії досудового розслідування від 20 000 грн
Захист інтересів підозрюваного на стадії судового розгляду від 20 000 грн За першу і другу інстанцію
Захист інтересів при проведенні окремих слідчих дій від 2 500 грн За одну дію до 3-х годин
Правова допомога при проведенні обшуку від 5 000 грн До 3-х годин, за кожну наступну годину +1 500грн
 • Будь-яка консультація розрахована на основі її тривалості до 30 хв. За кожну наступну годину доплата в розмірі 1 000 грн/годину
 • Окремо оплачуються накладні витрати, пов’язані з веденням справи, в тому числі поштові, канцелярські та інші необхідні для виконання справи витрати
 • Як правило судові засідання на стадії судового розгляду оплачуються додатково до суми гонорару
Задайте питання нашому адвокату