Як знайти роботу адвокату в Києві

работа адвокатом в Киеве

Юриспруденція сьогодні є однією з популярних сфер працевлаштування у Києві. Столичні бюро шукають кваліфікованих адвокатів, юристів та їхніх помічників. Майже всі вакансії передбачають повну зайнятість з 8-годинним графіком роботи. Заробітна плата спеціалістів залежить від кількості клієнтів та складності справ, в середньому вона складає 18 000-30 000 грн. Детальніше з пропозиціями роботи для адвокатів в Києві можна ознайомитися на сайті Jooble.

Вимоги роботодавців Києва до адвокатів

Вимоги роботодавця до адвокатів, які бажають працювати в штаті компанії, як наймані працівники

Ключовою вимогою до адвокатів є наявність повної вищої юридичної освіти (магістратура) та Свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю. Після закінчення ВНЗ, фахівець, який бажає стати адвокатом має отримати певний юридичний стаж. Станом на день написання статті, Закон вимагає наявність у кандидата мінімум 2 років юридичного стажу. Після складання кваліфікаційного іспиту майбутній адвокат має пройти стажування тривалістю 6 місяців та успішно захистити його. Однак, якщо після отримання вищої освіти кандидат працював помічником адвоката протягом мінімум 1-го року, то він має право просити звільнення від стажування. Зазвичай такі заяви задовольняються Радами адвокатів регіону.

Для виконання службових обов’язків значущим є знання державної мови на рівні вільного володіння другого ступеня. Поряд із цим роботодавці хочуть мати у своєму штаті висококваліфікованих працівників і висувають ряд додаткових вимог: наявність досвіду ведення справ певної категорії, знання англійської мови.

Популярними є навички у напрямах договірного, корпоративного, сімейного, податкового права, нерухомості, кредитах, реєстрації юридичних осіб, роботи з цінними паперами тощо. Популярними вимогами до кандидатів є: ведення перемовин, ділове листування та спілкування, складання позовів та договорів, досвід у захисті інтересів клієнтів на досудовому та судовому етапах.

Що стосується Soft Skills, вони стандартні для багатьох роботодавців. Уміння працювати в команді, спілкуватися державною мовою без помилок, бути впевненим користувачем ПК, комунікабельним та стресостійким – це навички, якими по замовчуванню повинен володіти кандидат на посаду адвоката в Києві.

Де шукати роботу адвокатом в Києві?

Найпростіший спосіб знайти роботу адвокатом – звернутися до сайтів-агрегаторів вакансій, наприклад, популярними зараз є Work.ua, Rabota.ua иа Jooble. Щоб не витрачати час на перегляд неактуальних для себе пропозицій, пошукачі можуть відфільтровувати оголошення за датою публікації, зарплатою, необхідним досвідом, місцезнаходженням та типом зайнятості.

Адвокати можуть працювати самостійно, в команді або бути найманими працівниками. При цьому вони зберігають свій статус адвоката та можуть працювати у таких установах:

  • Адвокатське бюро – зараз ряд бюро, відкритих відомими адвокатами, шукають висококваліфікованих фахівців, перевагою буде досвід роботи у вузьких спеціальностях, наприклад адвокати з розлучень.
  • Адвокатське об’єднання – чудовий варіант для початківців, адже об’єднання можна створити самостійно зі знайомими спеціалістами або приєднатися до існуючого. Робота тут дозволяє швидко отримати досвід у різноманітних напрямках.
  • Компанії – багато великих корпорацій потребують юристів та адвокатів у свій штат для укладання договорів, аналізу документації, податкового, корпоративного правового регулювання або повного юридичного супроводу бізнесу.

Через воєнний стан в Україні, на ринку працевлаштування зараз підвищена конкуренція, тому надзвичайно важливо зуміти презентувати себе роботодавцеві на вищому рівні. Почніть зі складання резюме, у якому треба вказати інформацію про закінчену освіту, професійні навички, напрями діяльності, попередні місця та досвід роботи, обов’язки на посаді тощо. У сфері юриспруденції більшість організацій не зацікавлені у розгляданні кандидатів без резюме та супровідного листа.

Якщо вас запросили на співбесіду, підготуйтеся до неї наступним чином: дізнайтеся інформацію про бюро/компанію та їхні кейси, продумайте чесну розповідь про ваш досвід та досягнення, відповіді до типових питань від роботодавця. Щоб показати свою зацікавленість до вакансії, продумайте перелік зустрічних запитань.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *