Адвокат в Києві

Ментальність нашого народу сформована таким чином, що за професійною допомогою звертаються лише в разі гострої потреби. На жаль, така поведінка стосується багатьох галузей життя: медицини, юриспруденції, технічного забезпечення, а інколи, навіть, звернення до правоохоронних органів. Щоб запобігти безлічі проблем, на етапі укладання договору чи підписання контракту, необхідна юридична консультація спеціаліста. Якщо потрібен хороший адвокат (Київ) – завітайте до адвокатського бюро “Сергія Лисенка”.

В яких випадках потрібно звертатися до адвоката?

Адвокат в КиєвіПерша причина звернення клієнта до адвоката – отримання консультації. Завдяки консультації відкриваються відповіді на важливі питання, будується механізм розв’язання проблеми чи побудови правильних ділових відносин. Досвідчений адвокат в Києві працює у вузько направленому профілі, щоб відточити власні знання до бездоганності та підвищувати рівень досвідченості в конкретній специфіці. За допомогою до юриста необхідно звертатися в таких випадках:

 • правові сутички;
 • розгляд судових справ;
 • формування документів і договорів;
 • супровід угод.

Окрім вищезазначеного, за допомогою до адвоката в Києві звертаються у тому випадку, коли потерпіла сторона намагається відстояти права на нарахування пільг, розірвання фіктивного договору, списання пені, штучно нарахованої банківськими закладами та багато інших причин, з якими щодня стикаються спеціалісти в Києві й інших містах України.

Адвокат може надати консультацію, а також супроводжувати підписання документів з наступних питань:

 • купівля-продаж рухомого й нерухомого майна;
 • укладання та підписання шлюбного договору;
 • оформлення спадщини;
 • оформлення права власності на рухоме й нерухоме майно, отримане різними способами.

У проблемних ситуаціях, коли справа стосується майнового стану декількох сторін, неможливо обійтися без кваліфікованої допомоги юриста. Найкращим рішення буде перекласти тягар вирішення складних юридичних питань на адвоката, оскільки саме він має достатній рівень компетентності, досвіду та знань.

У багатьох випадках ціни на первинну консультацію мінімальні, а подальша вартість за надання юридичних послуг в Києві залежить від рівня складності справи, її специфіки та обсягів роботи.

За допомогою з юридичних – кримінальним чи цивільних справах для фізичних і юридичних осіб в судовому засіданні або на початковому етапі зверніться в бюро “Сергія Лисенка”.

Чим може допомогти адвокат?

Щоб швидко й найбільш сприятливо розв’язувати юридичні питання необхідно проаналізувати всі можливі варіанти розвитку події, розробити єдину стратегію поведінки, сформувати пакет документів і мати досвід в судових суперечках. Оскільки людина, що не має спеціальної освіти, не може самостійно вивчити всю нормативну базу та судову практику, то з’являється необхідність в послугах висококласного юриста.

Адвокат працює як з фізичними, так і з юридичними особами, якщо його специфіка дозволяє поєднувати ці сфери діяльності. Головне правило адвокатів – бути неупередженими й діяти виключно в інтересах клієнта. Адвокати можуть допомогти в таких питаннях:

 • надання консультації;
 • аналіз договорів (визначення його слабких місць);
 • вибудовування стратегії захисту в судовому спорі;
 • складання й направлення запитів до контролюючих органів, фінансових та інші установ для вирішення суперечок;
 • захист інтересів клієнта на стадії досудового врегулювання спору, а також безпосередньо під час розгляду справи в суді.

Від виду правових послуг, які надаються адвокатами бюро в місті Київ, безпосередньо залежить їх ціна. Остаточна вартість договору обговорюється з клієнтом в індивідуальному порядку.

Досвідчений київський адвокат зробить усе можливе, щоб розв’язувати спірні питання мирним шляхом на етапі досудових відносин. Якщо компроміс неможливий, то формування вигідної стратегії захисту як в кримінальних, цивільних так і в адміністративних справах.

Як записатися на консультацію в адвокатське бюро “Сергія Лисенка”

Адвокатське бюро “Сергія Лисенка” в Києві створене одним адвокатом – Лисенком Сергієм Миколайовичем, який має стаж роботи в галузі права більше 14 років, а безпосередньо “адвокатського стажу” більше 10 років – з 14 січня 2010 року. За цей період часу не один клієнт мав успішні ділові відносини як з адвокатом, так і з бюро. Не дивлячись на те, що бюро є юридичною особою, яка створена одним адвокатом, до надання правової допомоги клієнту можуть бути залучені декілька адвокатів – партнерів бюро. Правовідносини з такими партнерами вирішуються на рівні бюро, а клієнт отримує ефективну правову допомогу.

Для отримання юридичної консультації в бюро «Серія Лисенка», що знаходиться в місті Київ необхідно:

 • залишити заявку на офіційному веб-сайті, або зателефонувати за номером, вказаним на сторінці «Контакти»;
 • пояснити консультанту свою проблему та бажаний результат;
 • визначитись з датою, яка є найбільш комфортною для зустрічі;
 • прибути особисто на зустріч, щоб отримати компетентну відповідь на всі питання.

Консультацію також можливо отримати за допомогою сучасних телекомунікаційних засобів без особистого прибуття до місця розташування бюро.

На ціну послуг впливають найрізноманітніші чинники, тому для розрахунку повної вартості юридичного супроводу або консультації потрібні більш детальні дані.

На офіційній веб сторінці Адвокатського бюро “Сергія Лисенка” Ви знайдете інформацію про бюро та послуги, які зможете отримати, звернувшись до нас. Про повний перелік послуг та їх вартість Ви дізнаєтесь, зателефонувавши за номером, вказаним в розділі контакти.

З повагою,

керуючий бюро, адвокат Сергій Лисенко